Şimdi Ara

bilgisayar gec açılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi Günler Arkadaşlar. Size bir şey Sorucam.Ne zaman Antivirüs Programı Kursam Laptopum en az 80 sn. de açılıyor. Üniversitede lazım olduğunda uyku mod'una getirerek açıyorum böyle hızlı açılıyor.ama ilginç olan su ki antüvirüs kurmasam pc 23 snde açılıyor msconfig den açılıştaki işlemci sayısı dahil her türlü defrag ve hızlandırma programını kullandım başlangıçta nvidia ve hotkey harici uygulamada yok.Avast int security kuruluyken 80 sn. Bit Defender total security 2013 kurulurken 120 sn de açılıyor. Bunu Nasıl açıklayabiliriz ve yapılabilecek bir şey var mı? yardımlarınız bekliyorum iyi günler
    sistem özellikleri
    casper Nirvana 15.6 inc intel i5 2450m 2.50ghz
    8gb DDR3 ram
    Nvidia gt540m 128 bit 3 gb ekran kartı
    500 gb hdd
    win7 ultimate

• Hangi antivirüs programını kullanıyorsunuz ?
  • bit defender total security 2013
  • farklı bir antivirüs programı ile denediniz mi ? windowsunuz illegal mı ? Eğerki illegal ise antivirüs programı crack dosyasını görüp cihazı yavaşlatıyor olabilir. Windowsunu tekrar kurup, sadece driver ve antivirüs kurarak deneyiniz. Saydığım alternatif yolları denedikten sonra, bir çözüme kavuşmazsanız tekrar "Alıntı" yapınız yazışmamdan, yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afsinedremitli

farklı bir antivirüs programı ile denediniz mi ? windowsunuz illegal mı ? Eğerki illegal ise antivirüs programı crack dosyasını görüp cihazı yavaşlatıyor olabilir. Windowsunu tekrar kurup, sadece driver ve antivirüs kurarak deneyiniz. Saydığım alternatif yolları denedikten sonra, bir çözüme kavuşmazsanız tekrar "Alıntı" yapınız yazışmamdan, yardımcı olurum.

windowsum ve antivirüslerimin hepsi orijinal ve lisanslı ayrıca bu 2 antivürüsü kullanmak istiyorum bunları en iyileri ama başka pcde 45 sn de açılıyor benim pc yi 70-80 sn açılısı yavaslatıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtiaxi -- 22 Mayıs 2013; 18:03:33 >
  • önceden home Premium vardı 64 bit bundada aynıydı win7 ultimate kurdum gene aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: murtiaxi

quote:

Orijinalden alıntı: afsinedremitli

farklı bir antivirüs programı ile denediniz mi ? windowsunuz illegal mı ? Eğerki illegal ise antivirüs programı crack dosyasını görüp cihazı yavaşlatıyor olabilir. Windowsunu tekrar kurup, sadece driver ve antivirüs kurarak deneyiniz. Saydığım alternatif yolları denedikten sonra, bir çözüme kavuşmazsanız tekrar "Alıntı" yapınız yazışmamdan, yardımcı olurum.

windowsum ve antivirüslerimin hepsi orijinal ve lisanslı ayrıca bu 2 antivürüsü kullanmak istiyorum bunları en iyileri ama başka pcde 45 sn de açılıyor benim pc yi 70-80 sn açılısı yavaslatıyor

bilgisayarda 2 antivirüs programı kullanmak açıkcası pek sağlıklı bir durum değil. Boştaki ram miktarını düşürüyorsunuz gereksiz yere. Bence tek antivirüs üzerinde karar kılın derim. Bunun dışında sürücülerinizin güncelliğini gözden geçirin.

• anlamdınız galiba iki antivirüs kullanmıyorum tek antivirüs kullanıyorum.antivirüs yükleyince bilgisayar gec açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtiaxi -- 22 Mayıs 2013; 21:29:52 >
  • Gt540m 3 gb mi ? bendede aynısı varda 2 gb :) 1 gerçek 1 sanal
  • :d 1 gb paylaşımlı yazmadım 3 gb dedim ram çok :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.