Şimdi Ara

Bilgisayar Muhendisligi Hakkinda Yardm !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayar mudendisligi Hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi? Iş imkanı falan nasıl bana önerir misiniz? Sıralamam iyi geldi güzel yerler tutuyor ona göre yorum yaparsanız sevinirim, sağolun

• yardım edecek olan yokmu?
  • yorumu olan :(
  • bende düşnyorum ama gemi inş müh. de düşünüyorum. gemiye dolgun maaşlı memur diyorlar ama ölede değilmiş eğer aralarında çok dolgun maaş farkı yoksa bil. müh ü yazıcam. gerçi zimbille bil. müh. dolanıyor. çok kötü piyasa
  • İyi bir bilgisayar mühendisi her zaman iş bulur, gerekirse işini kendi yaratır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan-_-

bende düşnyorum ama gemi inş müh. de düşünüyorum. gemiye dolgun maaşlı memur diyorlar ama ölede değilmiş eğer aralarında çok dolgun maaş farkı yoksa bil. müh ü yazıcam. gerçi zimbille bil. müh. dolanıyor. çok kötü piyasa

Arkadaş yıllardır piyasanın içinde, yalayıp yutmuş, iş ortamlarının kurdu olmuş, piyasanın kötü olduğuna karar verdi galiba.

Kaç senedir bilişim sektöründesin de böyle bir ifade yazabiliyorsun? Ya da bilişim sektörü ile uzaktan yakından alakan var mı, öyle sorayım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.