Şimdi Ara

Bilica okuma yazma bilmiyormuş!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün milliyette çıkan bir haberde Bilicanın okuma yazma bilmediği yazıyor doğruysa eğer diyecek kelime bulamıyorum

Bilica'ya iki gündür ulaşılamıyor

12:34 | 03 Ekim 2010

3 Ekim 2010Eşi Jacqueline doğurmak üzere ama Bilica evin yolunu unuttu! F.Bahçe’de gözden düştüğü için morali bozulan Bilica, doğurmak üzere olan karısına bile aldırmıyor, iki gündür evine uğramıyor! F.BAHÇELİ Fabio Bilica’nın genel durumu iyiye gitmiyor! Sivas’ta sadece katı defansıyla ünlenen Brezilyalı oyuncunun İstanbul günlerinde yaşadıkları hiç de iç açıcı değil ve düzelmeyecek gibi gözüküyor.Okuma yazma bilmeyen, 3 evliliği, 3’ü eski 4 eşi ve 7 çocuğu olan 31 yaşındaki stoper, artık ipin ucunu kaçırdı.

K.PAŞA’YLA oynanan son maçta yaptığı ‘inanılmaz’ hatalarla 45. dakikada kendisini kenarda bulan ve teknik direktör Aykut Kocaman’ın sert tepkisine maruz kalan Brezilyalı, özel hayatında da sınıfta kaldı. Hem de öyle-böyle değil.

YABANCI kontenjanı olmasına rağmen G.Birliği kadrosunda Bilica’nın ismini görmeyince merak ettik ve başladık araştırmaya. Fakat biz bile bu kadarını beklemiyorduk. Aldığımız bilgi inanılmazdı, hatta bir anlamda ‘vicdansız’lık vardı işin içinde.

‘YARDIM EDİN!’

ÖNCELİKLE şunu söyleyelim.. Ne Bilica’nın menajeri ne de tercümanı futbolcuya 2 gündür ulaşamıyorlar. F.Bahçeli oyuncu, cep telefonuna bakmıyor bile. Ve bu durumdan şüphelenen ve oyuncuyu merak etmeye başlayan tercümanı, son çare Bilica’nın evini arıyor, duydukları karşısında buz kesiyor.

TELEFONA Jacquelin Bilica çıkıyor ve başlıyor ağlayarak anlatmaya: “Doğurmak üzereyim. Belki de bugün-yar›n doğururum. Fakat Bilica 2 gündür eve bile gelmiyor. Telefonlarına cevap vermiyor. Lütfen onu bulun. Ya da bana yardım edin.. Gerçekten doğurmak üzereyim ve çok korkuyorum.” BUNU duyan tercümanı ve menajeri, Fabio Bilica’ya ulaşma çabalarını arttırsalar da bir sonuç alamıyorlar.

KOCAMAN DA SİLDİ!

F.BAHÇE Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Bilica’yı defterden sildi.. Kayserispor maçında Bilica’yı kadroya almayarak ilk hamlesini yapan Aykut Hoca, Yobo sakatlandığında Bilica’ya mecburi bir dönüş yapmıştı ama eli güçlenince Brezilyalı’nın da ipini çekti.

GELDİĞİ günden bu yana Sambacı’ya kalkan olan Kocaman’ın bu ani kesip atmas›ndaki sebep ise oyuncunun K.Paşa maçındaki görüntüsü ve tabii ki özel hayatı.

DÜŞÜNÜN?Aykut Kocaman Bilica’yı öyle bir silmiş ki, G.Birliği maçında kontenjanı olmasına rağmen 6 yabancıyı kadrosuna aldı.. Bilica ise 18’de yoktu.

• Yalan.
  • bu ilk geldiğinde söylenmişti yenimi duydun sen
  • Futbol oynamasına engel değil, okusa ne olacak okumasa ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

Futbol oynamasına engel değil, okusa ne olacak okumasa ne olacak.
    kuyruklu yalan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

kuyruklu yalan.

Alıntıları Göster
    okusa nolcak okumasa nolcak ?
  • Adamın yaptığıt tek iş kazmak . Ya çimen kazıyor ya da ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Romanoviç

okusa nolcak okumasa nolcak ?

Alıntıları Göster
    Kuyu kazmasına engel değil, okusa ne olacak okumasa ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itzpapalotl

Kuyu kazmasına engel değil, okusa ne olacak okumasa ne olacak.

Alıntıları Göster
    okuma yazma bilmemesini geçin de, aynı cümlede geçen eş sayısından bir şey anlayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tranquilo

okuma yazma bilmemesini geçin de, aynı cümlede geçen eş sayısından bir şey anlayan var mı?

Alıntıları Göster
    Geldiğinde çıkmıştı bu sözleşmeye adını soyadını yazıp imza at demişler yapamamış falan diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: onea54

Geldiğinde çıkmıştı bu sözleşmeye adını soyadını yazıp imza at demişler yapamamış falan diye

Alıntıları Göster
    okusa ne olacak okumasa ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smokin That Weed

okusa ne olacak okumasa ne olacak

Alıntıları Göster
    kendisini fenerbahceli yapan sözlesmeye parmak mi basmis yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanamichi

kendisini fenerbahceli yapan sözlesmeye parmak mi basmis yani

Alıntıları Göster
    okusa ne olacak okumasa ne olacak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Darbeli Matkap

okusa ne olacak okumasa ne olacak ?

Alıntıları Göster
    yani adamın okuma bilip bilmediği muallakta,
    yani burada Türkiye'nin üç büyüğünden birisinde oynayan bir futbolcu için bazılarının okuma bilse ne olacak bilmese ne olacak demedi enteresan..
    umarım bu düşünceleriniz fanatikliğinizdendir..

• quote:

Orijinalden alıntı: Technics

yani burada Türkiye'nin üç büyüğünden birisinde oynayan bir futbolcu için bazılarının okuma bilse ne olacak bilmese ne olacak demedi enteresan..

tam bunu söylemeye girmiştim.hayır bugün mahallenin bakkalı okuma yazma bilmese yuh olsun derim,bu adam trilyonlar alan bi futbolcu.isterse kendine okuma yazma satın alırdı binkere ztn.bunu doğal karşılamak bana samimi gelmedi açıkcası.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Technics

tam bunu söylemeye girmiştim.hayır bugün mahallenin bakkalı okuma yazma bilmese yuh olsun derim,bu adam trilyonlar alan bi futbolcu.isterse kendine okuma yazma satın alırdı binkere ztn.bunu doğal karşılamak bana samimi gelmedi açıkcası.

Alıntıları Göster
    Arkadaş onun için basketbolu daha çok seviyorum tüm salaklar futbolda toplanmış.Lise diplomasını zorunlu kılacaksın bare aklını kullanabilen bir futbolcu kesimi yetişsin.Gerçi beleşe diploma veren okullar bile var nede olsa burası Türkiye...

• quote:

Orijinalden alıntı: John Dillinger

Arkadaş onun için basketbolu daha çok seviyorum tüm salaklar futbolda toplanmış.Lise diplomasını zorunlu kılacaksın bare aklını kullanabilen bir futbolcu kesimi yetişsin.Gerçi beleşe diploma veren okullar bile var nede olsa burası Türkiye...

hele bazen öyle röpörtajlar görüyorum ki adam belli ki hayatında eline kitabı sadece soba tutuşturmak için almış.ne futbolculuğu kalıyo gözümde o zaman ne yıldızlığı.
  • quote:

quote:

hele bazen öyle röpörtajlar görüyorum ki adam belli ki hayatında eline kitabı sadece soba tutuşturmak için almış.ne futbolculuğu kalıyo gözümde o zaman ne yıldızlığı.

Aynen hocam bir milletin gelişmesi için en gerekli şey eğitim bu futbol içinde gereklidir.

• quote:

quote:

quote:

Aynen hocam bir milletin gelişmesi için en gerekli şey eğitim bu futbol içinde gereklidir.

Alıntıları Göster
    City of God (Tanrıkent) diye bir film var onu mutlaka izle o zaman. Bu adamların Brezilya'da ne şartlarda büyüdüğünü o zaman anlarsınız. Film gerçek bir hikayeden alıntı. O yüzden okuma yazmaymış vs boş laflar bunlar. O adamın sağ salim yaşaması bile mucize. Ki ben Bilica'dan oldum olası nefret ederim. Bu kadar görgüsüz, artis, terbiyesiz bir futbolcu nadirdir. Ama işte bir taraftan da yetiştiği yeri de es geçmemek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

City of God (Tanrıkent) diye bir film var onu mutlaka izle o zaman. Bu adamların Brezilya'da ne şartlarda büyüdüğünü o zaman anlarsınız. Film gerçek bir hikayeden alıntı. O yüzden okuma yazmaymış vs boş laflar bunlar. O adamın sağ salim yaşaması bile mucize. Ki ben Bilica'dan oldum olası nefret ederim. Bu kadar görgüsüz, artis, terbiyesiz bir futbolcu nadirdir. Ama işte bir taraftan da yetiştiği yeri de es geçmemek lazım.

Alıntıları Göster
    Dediğin filmi izledim hocam ama sen Milyon eurolarla yüzsen yinede okuma yazma öğrenmezmisin?
    İkinci olarak okuma yazma bilen ama ilkokul terk olan tonla oyuncumuz var ve aptal oldukları bir gerçek,peki daha akıllı oyuncularımız olsaydı futbolumuzu daha ileriye götüremezmiydik?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.