Şimdi Ara

Bilkent İsletme (Tam burslu) vs Galatasaray İsletme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler malum sonuclar aciklandi tm1 3804 tm3 2900 ben isletme yazmayi düşünüyorum ailem normal gelirli bir aile malum bilkentin burs olanaklari yurt olanaklari cok iyi. Galatasaray ise devlet üniversitesi ve 20 kisilik kontenjani var ve fransizca sizce egitim-olanak acisindan hangisi simdiden tesekkur ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MfgorunumluTm -- 30 Haziran 2015; 22:16:21 >

• Updullah
  • Updurrezzak
  • Önce şehire karar ver hocam. Bana kalırsa kesinlikle Galatasaray.
  • Hocam ben gecen sene gaziantepte elektrik elektronik hazirlikta kalmis adamim fransizca ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: MfgorunumluTm

Beyler malum sonuclar aciklandi tm1 3804 tm3 2900 ben isletme yazmayi düşünüyorum ailem normal gelirli bir aile malum bilkentin burs olanaklari yurt olanaklari cok iyi. Galatasaray ise devlet üniversitesi ve 20 kisilik kontenjani var ve fransizca sizce egitim-olanak acisindan hangisi simdiden tesekkur ederim

Bilkent yaz hocam güzeldir pişman olmazsın.
  • quote:

Hocam ben gecen sene gaziantepte elektrik elektronik hazirlikta kalmis adamim fransizca ??

güldürdün hocam. İngilizcen iyi değilse bilemem iyi araştır. Sıfırdan öğretiliyorsa sen de herkes gibi olursun ve iş hayatında acayip bir avantajın olur + Galatasaray üniversitesi bence çok daha prestijli bir yer... Yabancı dile eğilimin yoksa biraz zor tabi, Fransızca en zor dillerden diyorlar.
  • Hocam burda şehir Faktörü daha ön planda sanki.İkisi de gayet iyi ama Bilkent bir tık ötede sanki burs ve yurtdışı bağlantılarından dolayı.Ama eğer Fransızcayla Ingilizceyi beraber götürürüm diyorsan Galatasaray daha avantajlı.Bir de GSda çift diploma olayı var Sorbonnela ama işletme Bölümü'nü kapsıyor mu emin değilim.İyi araştırıp ona göre karar vermek en iyisi
  • işletme istiyosan istanbul yaz ama gs değil, boğaziçi koç sabancı falan olmuyo mu?
  • Hocam fransizcaya 0 dan olacak ama herkes icin oyle olacak ingilizce icin de calisirsam yapabilecigimi düşünüyorum ama bilkentin aylik 790 tl bursu da bi aklimi celmiyor degil hani
  • Beyler bilkent ozel universite olmasindan kaynakli 160 binde adam da giriyor universiteye galatasarayda ise sadece 20 kisi ve istanbul kafam karışık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MfgorunumluTm -- 30 Haziran 2015; 22:49:05 >
  • gurkanism G kullanıcısına yanıt
    Yok hocam gelmiyor
  • MfgorunumluTm kullanıcısına yanıt
    sabancı sosyal bilimleri yazıp kazanırsan yönetim bilimlerine geçebilirsin. işletme için bilkentten de gs'den de daha ideal bi tercih olur
  • 800 lira para mı veriyor bilkent ayda?
  • quote:

Yok hocam gelmiyor

gs yazarsan kampüs ortamı olmaz her ne kadar üniversitenin konumu mükemmel olsa da bir de fransızcası var bu işin ben olsam bilkenti yazardım.
  • Yurtta kalacaksan 610 tl disarda kalacaksan 790 hocam
  • quote:

Beyler bilkent ozel universite olmasindan kaynakli 160 binde adam da giriyor universiteye galatasarayda ise sadece 20 kisi ve istanbul kafam karışık

İlk 10'daki adam da giriyor hocam, merak etmeyin pek bir dezavantajı olacağını düşünmüyorum bu durumun. Ben Bilkent'te EE okuyorum, İşletme okuyan birilerine bu soruyu sorsanız daha iyi olabilir belki ama Bilkent'te genel olarak hiçbir bölümde böyle bir sıkıntı yok.
  • Çok sağol hocam ben dershaneyle falan da görüşeyim hepinize çok teşekkür ederim
  • quote:

Yurtta kalacaksan 610 tl disarda kalacaksan 790 hocam

Neye göre veriyorlar bu bursu hocam, şart nedir sıralama falan mı?
  • İlk 10bin deki öğrencilere veriyorlar hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.