Şimdi Ara

bilkent mühendislik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilkent mühendisliğe bu yıl girecekler tanışmak için wp grubu kurduk girmek isteyen olursa bana tel numarasını pm den atabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bak bu sadece bir fikir, donanımhaberden gelenler genelde asosyal tipler oluyor. Whatsappta falan takılacağınıza kayıttan sonra tam ne zaman hatırlamıyorum Radyo Bilkent Tanışma partisi olur. Olum gidin orda tanışın lan. Sonra donanımhaberden gelenler abazan gibi 10 arlı erkekgruplar halinde dolaşıyorlar üniversitede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drixer

bak bu sadece bir fikir, donanımhaberden gelenler genelde asosyal tipler oluyor. Whatsappta falan takılacağınıza kayıttan sonra tam ne zaman hatırlamıyorum Radyo Bilkent Tanışma partisi olur. Olum gidin orda tanışın lan. Sonra donanımhaberden gelenler abazan gibi 10 arlı erkekgruplar halinde dolaşıyorlar üniversitede.

haklosınız ben biraz asosyal değil de utangaç biriyim ayrıca liseyi ailemin yyanında okudum yani ilk kez ailrmden uzakta olacağım o yüzden tanıştığım insanlar olursa daha iyi olur diye düşündüm

• tam da bunu diyorum bak. Üniversite yepyeni bir yer. Utangaçlığın lüzumuyok orada yeni bir birey oluyorsun. 2 ayın var şurada mastürbasyonu bırak git dua edersin bana sonra
  • Ne gerek var sonra birbirinizden ayrilmiyorsunuz kafayı bulandırma hiç yeni bir ortama giriceksin biraz atik ol muhtemelen aynı yaştayız senle

• quote:

tam da bunu diyorum bak. Üniversite yepyeni bir yer. Utangaçlığın lüzumuyok orada yeni bir birey oluyorsun. 2 ayın var şurada mastürbasyonu bırak git dua edersin bana sonra

dediğiniz davranışı yapmıyorum zaten ancak teşekkürler öğütünüz için

• maebara keiichi kullanıcısına yanıt
    yerleştiğinde bir sorun sıkıntı falan olursa iletişime geçebilirsin yine de :D
  • quote:

yerleştiğinde bir sorun sıkıntı falan olursa iletişime geçebilirsin yine de :D

sağolun teşekkürker sizin gibi ilgili kişilerin olması çok güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Dunsparce

Ne gerek var sonra birbirinizden ayrilmiyorsunuz kafayı bulandırma hiç yeni bir ortama giriceksin biraz atik ol muhtemelen aynı yaştayız senle

siz de mi bu yıl mezun oldunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: maebara keiichi

quote:

Orijinalden alıntı: Dunsparce

Ne gerek var sonra birbirinizden ayrilmiyorsunuz kafayı bulandırma hiç yeni bir ortama giriceksin biraz atik ol muhtemelen aynı yaştayız senle

siz de mi bu yıl mezun oldunuz

Yok ben 2 yıllık MYO mezunuyum

• quote:

Orijinalden alıntı: maebara keiichi

quote:

tam da bunu diyorum bak. Üniversite yepyeni bir yer. Utangaçlığın lüzumuyok orada yeni bir birey oluyorsun. 2 ayın var şurada mastürbasyonu bırak git dua edersin bana sonra

dediğiniz davranışı yapmıyorum zaten ancak teşekkürler öğütünüz için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.