Şimdi Ara

Bimeksten 1180 dolarlık alışveriş yapıcak arkadaşlar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bimeksten 1118 dolarlık alışveriş yapıcak arkadaşlar benimle irtibata geçerseniz çok sevinirim. şu zen vision m kampanyasından yararlanmak adına diyorum. 2-3 kişi de olabilir yeterki 1180 (kdv dahil) doları geçsin. projektör, laptop, televizyon, macbook, masaüstü,pda gibi herşey olabilir. yani bu tür eşyaları alıcaksanız bimeksten alın lütfen üstelik fiyatı birçok yere göre daha uygun. alıcak kişi şaka maka gerçekten de hayır duamı alır. şimdiden teşekkür ederim. iyi akşamlar
    not: zaman ve yer olarak sizin bize uymanız gerekmez. biz size uyarızyeterki istanbulda olun.lütfen bir allahın kulu yardımcı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ur2cool -- 19 Eylül 2006; 19:40:43 >

• Kampanya nedir??
  • quote:

Orijinalden alıntı: trader85

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: trader85

quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Kampanya nedir??

sanane lan ..

Nıhahaha.. Ben kapıcam hojam bırakır mıyım sana..

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

quote:

Orjinalden alıntı: trader85

quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Kampanya nedir??

sanane lan ..

Nıhahaha.. Ben kapıcam hojam bırakır mıyım sana..

Alıntıları Göster
    lütfen birbirimizi kırmayalım arkadaşlar ben açıklarım maksat dürüst olalım : 1118 dolarlık alışveriş yapana 1 milyarklık zen vision m 350 ytl. işte bir arkadaş yardımcı olursa alıcam. inşallah artık

• quote:

Orijinalden alıntı: ur2cool

lütfen birbirimizi kırmayalım arkadaşlar ben açıklarım maksat dürüst olalım : 1118 dolarlık alışveriş yapana 1 milyarklık zen vision m 350 ytl. işte bir arkadaş yardımcı olursa alıcam. inşallah artık

Alıntıları Göster
    Bende isterimmm ama tabiki arkadaş öncelikli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cartman -- 17 Eylül 2006; 17:19:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cartman

Bende isterimmm ama tabiki arkadaş öncelikli

Alıntıları Göster
    vaaaaaaay teşekkürler
  • quote:

vaaaaaaay teşekkürler

Alıntıları Göster
    aslında ikinci el 30Gb iPod ya da Creative zen vision o civarda bi fiyata alınabilir belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuruincir

aslında ikinci el 30Gb iPod ya da Creative zen vision o civarda bi fiyata alınabilir belki

Alıntıları Göster
    keşke olsa anında alırım ama yokki
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuruincir

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kuruincir

O fiyata ZVM'yi kimsenin satacağını zannetmiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: arhavili_08

quote:

Orjinalden alıntı: kuruincir

O fiyata ZVM'yi kimsenin satacağını zannetmiyorum...

Alıntıları Göster
    uff ne yazıkki:'(
  • quote:

uff ne yazıkki:'(

Alıntıları Göster
    ben alablirm bayrama kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

ben alablirm bayrama kadar

Alıntıları Göster
    Lütfen birbirinize karşı daha saygılı olun.Tekrarında uyarılmaksızın ceza alacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Lütfen birbirinize karşı daha saygılı olun.Tekrarında uyarılmaksızın ceza alacaksınız.

Alıntıları Göster
    ya yokmu alışveriş yapıcak birisi
  • quote:

ya yokmu alışveriş yapıcak birisi

Alıntıları Göster
    alan kişi 350 daha verir onuda alır satar kar bile yapar bence cıkmaz ama bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzzzz

alan kişi 350 daha verir onuda alır satar kar bile yapar bence cıkmaz ama bakalım

Alıntıları Göster
    + 2 üzeri 7 ... bi de 1118 $ değil, 1180 $ olacak.. kampanya, 1000$+kdv için geçerli, e türkiye'de de elektronik kdv'si %18 olduuna göre= 1180$.. ve arkadaş dooru demiş.. o alışverişi ben yapsam, gider ben alırım creativi.. başkasına ne kaptırayım,, makinenin piyasası 1000 ytl..gittigidiyorda da 800-850 ytl'ye satarım 500 ytl kar yaparım.. oy oyy oooyyyyyy

quote:

Orjinalden alıntı: zzzzz

• quote:

Orijinalden alıntı: Doory

+ 2 üzeri 7 ... bi de 1118 $ değil, 1180 $ olacak.. kampanya, 1000$+kdv için geçerli, e türkiye'de de elektronik kdv'si %18 olduuna göre= 1180$.. ve arkadaş dooru demiş.. o alışverişi ben yapsam, gider ben alırım creativi.. başkasına ne kaptırayım,, makinenin piyasası 1000 ytl..gittigidiyorda da 800-850 ytl'ye satarım 500 ytl kar yaparım.. oy oyy oooyyyyyy

quote:

Orjinalden alıntı: zzzzz

Alıntıları Göster
    olsun artık o kadar kafadan hesapladım hemen neyse amma çok laf eden oldu bu konuya da ha yok adam alır 800 e satar yok bu kadar a satar dediğim gibi bazıları almak istemiyor ama hiç ekstra para vermeden başkasına iyilik etmiş olcak yani bazıları uğraşmıyor yada onu da alacak kadar bütçesi yok. işte böyle birisinin hakkını kullanmayı istiyorum herşey açığa kavuşmuştur herhalde...

• quote:

olsun artık o kadar kafadan hesapladım hemen neyse amma çok laf eden oldu bu konuya da ha yok adam alır 800 e satar yok bu kadar a satar dediğim gibi bazıları almak istemiyor ama hiç ekstra para vermeden başkasına iyilik etmiş olcak yani bazıları uğraşmıyor yada onu da alacak kadar bütçesi yok. işte böyle birisinin hakkını kullanmayı istiyorum herşey açığa kavuşmuştur herhalde...

Alıntıları Göster
    başlığı değiştirdim

• quote:

başlığı değiştirdim

Alıntıları Göster
    up
  • quote:

up

Alıntıları Göster
    up
  • quote:

up

Alıntıları Göster
    up
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.