Şimdi Ara

Bimtes hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaşadığım bir teknik servis rezaletini sizinle paylaşmak istedim.

1 ay kadar önce MSI VR330 model dizüstü bilgisayarım çalışırken aniden kapandı. Ne pil ne de adaptör ile açıldı. Ben de MSI teknik servisi olan Bimtes firmasına anlaşmalı kargo firması ile sağlam bir şekilde paketleyip gönderdim. Kargoyu teslim aldıklarından birkaç gün sonra görüştüğüm Bimtes yetkilisi, anakartın arızalı olduğunu ve garanti kapsamında değiştirileceğini söyledi. Ben de beklemeye başladım. MSI firmasının esas uzmanlık alanı anakart olduğundan stok problemi olmayacağını düşündüm. İleriki günlerde tekrar Bimtes ile irtibata geçtim, anakartı firmadan beklediklerini söyledi. Sonraki bir seferde ise MSI'dan gönderilen parçalar arasında benim anakartın çıkmadığını söylediler. Yasal teknik serviste kalma süresi olan 30 iş gününün dolmasına 2 gün kala ise dizüstünü MSI Türkiye'ye teslim ettiklerini, artık kendilerinin muhattap olmadığını belirtti.

Böyle bir vurdumduymaz teknik servis hizmeti olabilir mi? Böyle bir sorunun anakarttan olabileceğini ortalama bilgiye sahip bir kullanici bile anlayabilir. Yani Bimtes firması teknik servis adına bir şey yapmadan ürünü 1 ay elinde tutmuştur. Madem beceremiyorsun niye elinde tutuyorsun o kadar süre? Yaşadığım hizmet kaybına mı yanayım teknik servis adına sunulan bu anlayışa mı şaşayım bilemiyorum.

MSI bilgisayarlarınıza iyi bakın arkadaşlar, yoksa teknik servis falan hikaye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keyifank -- 4 Aralık 2008; 10:39:27 >

• bende de MSI s430 var,mailden yazınca hemeacn ilgilenip cevap atıyorlar ama demek teknik servisi dandikmiş
  • Önce kuralları okuyun sonra yazın...

forum.donanimhaber.com/register.asp

16.madde...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.