Şimdi Ara

Bios Resetledim Makine Açılmıyor , Yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar önce biosda biraz ayar karıştırdım bilgisayar açılmadı , daha sonra bios pilini çıkartarak bios resetledim şimdi bios resetlendi sorunsuz olarak fakat bilgisayar açılmıyor , windows yazısından sonra kendini resetliyor makine..
    Lütfen yardım edin :(

• Yeniden Sistem Kur Yada f8 Hata ayıklama modunu falan kullan . Oda Olmadı Sistemi geri al her yolu dene.
  • harddisk modunu değiştirmen gerek büyük ihtimal,
  • quote:

Orjinalden alıntı: KırıkKılıç

harddisk modunu değiştirmen gerek büyük ihtimal,

O nedir?
    Harddisk ile ilgili bir durum olsaydı windows amblemine kadar gelemezdi sistem.

Konuyu açan arkadaşım birde bios üzerinden ayarları sıfırla. Bios'u aç ve "Optimize Default " seçeneğine tıklayıp uyarıya tamam de. Kaydet ve çık bakalım ne olacak.
  • veya açılışta f8 ile sistem hatasında yeniden başlatmayı devre dışı bırak ile aç bakalım mavi ekranda neler var onu bildir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: JANT!

quote:

Orjinalden alıntı: KırıkKılıç

harddisk modunu değiştirmen gerek büyük ihtimal,

O nedir?
    Harddisk ile ilgili bir durum olsaydı windows amblemine kadar gelemezdi sistem.

Konuyu açan arkadaşım birde bios üzerinden ayarları sıfırla. Bios'u aç ve "Optimize Default " seçeneğine tıklayıp uyarıya tamam de. Kaydet ve çık bakalım ne olacak.

ide ve sata olan bir ayar, bazen windows yüklenirken bunu değiştirmek gerekiyor ve bios resetlendiyse bu ayarda resetlenir

ve karşılaştığım birşeydi bu, bios resetlenmesinden sonra windows yüklenme yerinde pc kendine reset atıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.