Şimdi Ara

Bir Çok Seçenek Var kafam Karışık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şuan sahip olduğum telfondan kurtulmak istiyorum aklımda

-Sony Xperia Z
    -Samsung Galaxy Note 2
    -Samsung Galaxy S4
    -Nexus 5
    -Nokia Lumia 925
    -LG G2 var
    Kamera Sosyal Ağ Müzik benim için önemli siz hangisini önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 cik -- 13 Temmuz 2014; 16:15:27 >

• Bunlari da uzun soluklu yapmak icin saglam bi batarya lazim bi secenegi yazmamisin onu da ben yaziym LG G2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32 gb ne kadardir ? 16 yetmez diye dusunuyorum

• Zamanında ben S4'ü seçmiştim memnunum açıkcası.
  • Note 2 düşünüyorum açıkcası zaten seneye yurt dışından telefon gelecek çıkarsa note 4 almayı düşünüyoum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57 cik

Note 2 düşünüyorum açıkcası zaten seneye yurt dışından telefon gelecek çıkarsa note 4 almayı düşünüyoum

note 2 iyidir has telefondur ama artık zamanı geçti onun g2 al sen samsunga bulaşma note serisi hariç note serisi gerçekten çok kaliteli note 2 hele baya sağlam bi telefon defalarca düşmesine rağmen bişey olmuyo ama bu seçeneklerden en iysi tabiki g2 dir
  • G2 hem nexustan ıyı kamera ve batarya hemde samsungun hantal ve ram ısrafı cok touchwızh arayuzu degıl serı stabıl arayuz,f-p acısından ıdeal G2..

note 2 ve z ıyı ama daha dusuk eskı nesıl donanıma sahıpler.
  • g2 güzel olur ama ne biliyim note 2 ye hafıza kartı takılıyor batarya çıkıyor s pen var
  • Kamera ve müzik önemliyse Lumia 925 alın

• Seç birini işte

• 925 ne bikiyim wp ye alismam zaman alir diye dusunuyorum note 2 guzel canim sıkılınca cizimler yaparim s4 iyi snsorler guzel 8 cekirdek var ğ2 de guzel ama bazi problemler var hafiza karti takilmiyor ama bu benim icin problem yaratmayabilir bende karasizim

• Allah askına 8 degıl 4 cekırdegı destekleyten 4 tane oyun uygulamamı var pazarlama taktıgı ıttırıolar mıllete,bır ıkı dısında hangı sernsoru kac kez kullancan once aslı gorevını yapsın rehbere gırerken sudoku cozuyor telefon samsungta.

925 guzel cıhaz ama market malum whatapp bıle kaldırılmısta en son ne oldu bılmıyorum facebook bıldırımler kafasına gore gelıyor gelmıyor,zıl sesı degıstırmek ıcın pc ye baglıyorsun v.b
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Allah askına 8 degıl 4 cekırdegı destekleyten 4 tane oyun uygulamamı var pazarlama taktıgı ıttırıolar mıllete,bır ıkı dısında hangı sernsoru kac kez kullancan once aslı gorevını yapsın rehbere gırerken sudoku cozuyor telefon samsungta.

925 guzel cıhaz ama market malum whatapp bıle kaldırılmısta en son ne oldu bılmıyorum facebook bıldırımler kafasına gore gelıyor gelmıyor,zıl sesı degıstırmek ıcın pc ye baglıyorsun v.b

Evet haklısın S4 donuyor Touchwiz arayüzü windowsun daha ilerlemesi gerek note 2 ne biliyim bana güzel geldi

Nexus 5 32 gb
    Lg G2 32 gb
    Note 2 arasında kaldım
  • LG G2
  • Kamera ve batarya onemli ise G2 oncelikli diger yandan bunlar haricinde nexuslada ayni perfomansi alairsin zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.