Şimdi Ara

Bir Garip Pil Sorunum Var Yardım Lütfen!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba iyi forumlar bende eski bir hp g6 model laptop var.Bu cihazda birkaç gündür hata 1068 ses ve ağ hizmeti çalıştırılamıyor hatası alıyordum ayrıca konuyu açma sebebim olan pil şarj olmaması sorunu aynı anda başladı.Pil şarj ışığı anlık renk değiştiriyor görev çubuğunda şarj oluyor işareti bir geliyor bir gidiyor şeklindeydi.Ve cihaz sürekli kendiliğinden kapanıp duruyordu.Hemen modele uygun bir pil sipariş ettim yeni pilde de aynı problem var.İşin kötüsü yeni pile güvenip hard drive formatı atılırken de aynı şekilde kapandı üsütüne bir de bilgisayar çöktü.Bu bilgisayarın problemi nedir acaba ? Umarım derdimi anlatabilmişimdir çaresiz kaldım bilgisayar şu an hiç açılmıyor...

• Ayrıca belirtmeyi unuttum pili çıkartıp elektrik ile çalıştırmak istediğimde bilgisayar hiç açılmıyor
  • Şarj soketinde temassızlık var keşke yeni pile para harcamasaydınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: waswa91

Şarj soketinde temassızlık var keşke yeni pile para harcamasaydınız
    İade sürecini başlattım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: curaly

Ayrıca belirtmeyi unuttum pili çıkartıp elektrik ile çalıştırmak istediğimde bilgisayar hiç açılmıyor
    peki cihaza elektrik geldiğini belirten lambası yanıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: horozcu yavuz abi

peki cihaza elektrik geldiğini belirten lambası yanıyor mu?

Alıntıları Göster
    Şöyle normalde şarj olurken beyaz şarj olurken turuncu olurken şimdi bir beyaz bir turuncu olup sönüyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.