Şimdi Ara

Bir kız meselesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir kursa gidiyorum iki haftadır orada bir kız var kızı önceden görmüş gibiyim ama tanımıyorum. Kızın ismini falan öğrendim instadan istek attım kabul etmedi. Reelde tanışma konuşma fırsatı da bulamadım sizce ne yapmalıyım?

• Hata yapmissin bence. Ayni ortamda bulunuyorsun iste bir tanisma ortami yaratcaktin. Ufak kursla ilgili bir konusma gecse bile olurdu. Sapik gibi adini filan ogrenip hic konusmadan eklemeye calismissin.
  • Oğlum bak milyonlarca benzer şey milyonlarca kez soruldu. Bu sorunun sorulmasının asıl nedeni ne biliyor musun? Sadece içindeki heyecanı paylaşmak ve onun (kız) üzerine düşünmeye devam edebilmek.

Sorunun tek bir cevabı var, gideceksin tanışacaksın konuşacaksın, onun dışında taktik falan hikaye. O yüzden dalga geçilse de bu konu ile ilgili söylenebilecek en gerçek şey şudur

"Abi seviyorsan git konuş bence."

Tanışma fırsatı yarat, aynı kurstasın.

• namaste1968 kullanıcısına yanıt

İşin kolayına kaçtım sanırım ama o da olmadı.

• Darth Revan kullanıcısına yanıt

İşte tam aynı ortamda bulununca tanışma fırsatı olduğunda içindeki o heyecan seni geri planda tutuyor.

• PİLOTDENLİ kullanıcısına yanıt

Kolay olduğunu idda etmiyorum ama mecbursun. Direkt atlamak zorunda da değilsin, tanışırsın niyetin belli olur ama hemen konuşmazsın o meseleleri. Tanırsan, uyuşursanız zaten o sana yol verir yürürsün. Yani gidicen tanışıcan. Gerisi boşa laf.

• Darth Revan kullanıcısına yanıt

Haklısın başkan sen tecrübeli gibisin bu konularda

• moonwalk yap

• Sevgilisi olup olmadığını nasıl anlarım?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.