Şimdi Ara

bir oyun arıyorum maden buluyorduk çok acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bir oyun oynamıştım çok eskiden böyle aşağıya doğru kazıyorduk zümrütler elmaslar felan buluyorduk çok aşağıda kalınca yukarı çıkıyorduk oksijen için bir aletle dalıyorduk aşağıya arkadaşlar lütfen bilen varsa ismini yazabilirmi şimdiden teşekkürler

• Gem Miner 2 vardi ama. 😕

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamelma

Gem Miner 2 vardi ama. 😕

çok sağol cevabın için ancak bu değil hocam böyle alet miydi alete binen adammıydı denizin debine dalıyorduk yanlış hatırlamıyorsam elmasları buluyorduk bir süre sonra oksijen bitiyordu hemen en yukarı cıkıyorduk oksijeni dolduruyorduk sonra geri aşağı iniyorduk bindiğimiz aleti geliştiriyorduk motorunu felan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hltguven

quote:

Gem Miner 2 vardi ama. 😕

çok sağol cevabın için ancak bu değil hocam böyle alet miydi alete binen adammıydı denizin debine dalıyorduk yanlış hatırlamıyorsam elmasları buluyorduk bir süre sonra oksijen bitiyordu hemen en yukarı cıkıyorduk oksijeni dolduruyorduk sonra geri aşağı iniyorduk bindiğimiz aleti geliştiriyorduk motorunu felan.

Deniz dibi mi ben direkt kazma işlemi diye anladim kusura bakma. Gerçi anlattığına benzer güzel bir oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hltguven

quote:

Gem Miner 2 vardi ama. 😕

Deniz dibi mi ben direkt kazma işlemi diye anladim kusura bakma. Gerçi anlattığına benzer güzel bir oyun.

evet deniz dibiydi yanlış hatırlamıyorsam zümrüt felan buluyorduk hatta önemli bir detay geldi aklıma dümdüz kazıyordun bir yeri tuşa basınca hızlıca yukarı çıkıyordu deniz altı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.