Şimdi Ara

bir site var unlock icin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.serviceok.net/english/index.php die bir site var 18 dolar diyor gercekten bu bekleme artık beni baydı kesin cozumse ve sorun cıkarmıcaksa denemeyi dusunuyorum ama korkuyorum sizce napmalıyım bunların jb falan cıkarcagı yok ayrıca jbden sonra bi de unlock beklemeyemem artık sabır kalmadı

• bu tür siteler kesinlikle sahte bi sürüm için unlock çıktığı zaman herkesin haberi olur
  • Basligi gorunce sadece "tuzak" diye mesaj atacaktim ama fiyati gorunce lafi uzatmak istedim :)
    Yuh yaa milleti hem umutlandirip hem de 18 dolari cebe mi atiyo bu sahtekarlar :O

Dostum aman uzak dur sakin yapma boyle bisey. Sana olacak seyi soyleyeyim. Satin alacaksin onlar da su an bitmek uzere tam hazir degil son asamadayiz diyecekler. Ne zaman ki chronic dev team'in jb'si cikacak o zaman sana donecekler ve o uygulamayi gondercekler.
    Tabi soyle bi durum olcak ben o uygulamayi beleşe indirip kullanacakken sen 18 dolar vermis olacaksin. Yapimciya versen yapma demezdim adamin hakkidir derdim ama su dolandiricilardan uzak durun kardesim paranizi yakmayin ;)
  • Sağ en üstteki yazılardan üçüncüye baksanız yeterli zaten..

-All versions(First, 2G, 3G, 3GS, 4G)

Hadi 4"G"ye bişey demedim. First ile 2Gnin yazılması nedir yaa?? Ya first yazarsın yada 2G.. Toplamda Apple 5 çeşit iphone çıkardı da bizim mi haberimiz yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

Basligi gorunce sadece "tuzak" diye mesaj atacaktim ama fiyati gorunce lafi uzatmak istedim :)
    Yuh yaa milleti hem umutlandirip hem de 18 dolari cebe mi atiyo bu sahtekarlar :O

Dostum aman uzak dur sakin yapma boyle bisey. Sana olacak seyi soyleyeyim. Satin alacaksin onlar da su an bitmek uzere tam hazir degil son asamadayiz diyecekler. Ne zaman ki chronic dev team'in jb'si cikacak o zaman sana donecekler ve o uygulamayi gondercekler.
    Tabi soyle bi durum olcak ben o uygulamayi beleşe indirip kullanacakken sen 18 dolar vermis olacaksin. Yapimciya versen yapma demezdim adamin hakkidir derdim ama su dolandiricilardan uzak durun kardesim paranizi yakmayin ;)

öyle olsa yine iyi bu tür bazı siteler parayı verdikten sonra eski jb ya da unlock programını gönderiyorlar forumdan bi arkadaşın bu tür bi konusu vardı ve unlock ücretini siteye ödedikten sonra siteden kendisine eski bir jb programı göndermişlerdi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality

quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

Basligi gorunce sadece "tuzak" diye mesaj atacaktim ama fiyati gorunce lafi uzatmak istedim :)

öyle olsa yine iyi bu tür bazı siteler parayı verdikten sonra eski jb ya da unlock programını gönderiyorlar forumdan bi arkadaşın bu tür bi konusu vardı ve unlock ücretini siteye ödedikten sonra siteden kendisine eski bir jb programı göndermişlerdi..

desenize ben yine iyi düşünmüşüm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.