Şimdi Ara

Biri yani artık Vodafone.NET uzak durun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu son TTNET fiber kampanyasından yararlanmak istiyorum Ama ne yaptımsa hala vodafone görünüyorum bu yüzdende TTNET beni abone yapamıyor. Çıldırıcağım. interneti kestiler ama hala aboneliği bitimediler. Bu yüzden TTNET hali hazırda aboneliğim olduğu için kayıtta alamıyorum.

Bu Biri denen şeye nereden abone oldum sakın bu tip ne olduğu belirsiz firmalara büyük holdinglere bağlı diye abone olmayın. Sonra işlem yapamıyorsunuz yerleri yurtları belli değil zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gz -- 16 Mayıs 2013; 11:17:53 >

• Aynısını TTnet yaptı bana. :) Ama sonunda geçtim VodafoneNet'e. :)
  • adsl de ttnet'ten

gsm de turkcell den

VAZGEÇMEM
  • quote:

Orijinalden alıntı: gz
    Çıldırıcağım. interneti kestiler ama hala aboneliği bitimediler

Arkadaşım bu senin suçun burda sorumlu tamamen sensin .Madem ttnete geçecektin gidip sözleşmeni yapıp adsl hattını biriden ttnete transfer ettirecektin.
    Geçiş için gereken işlemleri firmalar kendi aralarında hallediyor , sen gidip biriyi kapatıp ttnetten yeni abonelik almaya kalkmışsın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azmo -- 17 Mayıs 2013; 15:09:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azmo

quote:

Arkadaşım bu senin suçun burda sorumlu tamamen sensin .Madem ttnete geçecektin gidip sözleşmeni yapıp adsl hattını biriden ttnete transfer ettirecektin.
    Geçiş için gereken işlemleri firmalar kendi aralarında hallediyor , sen gidip biriyi kapatıp ttnetten yeni abonelik almaya kalkmışsın .

Hayır TTNET 'e gittim 49tl paketi alacağım dedim. Onlarda hali hazırda Vodafone.NET gözüküyor önce onu kapattırın dediler. Bende gidip Vodafone Biri 'yi aradım. Bir sürü ikna konuşması ve vaadlerin sonunda ok dediler kapatıyoruz. İstedikleri dilekçe veya kimlik faks ile gönderdim tehit aldım onlar aradı filan. Sonrada akşam netim yoktu. Yani kapatmak için dedikleri herşeyi yaptım. Baktım harbidende neti kapatmışlar. Sonra ttnet gittim dediler hayır kapatmamışlar. Hala aktif görünüyor ama hat yok. O yüzden ttnet bağlayamıyor, Vodafone.net neti kesiyor ama aboneliği sonlandırmıyor. Yani hem faturayı işletiyor hemde hizmeti kesiyor. Neyse 2-3 gün gördüğünüz gibi yazamadım çünkü netim yoktu.

Sonuç vodafoneu tekrar açtırdım çünkü kesmiyorlar. 7 iş günüdne kesiliyormuş falanmış filanmış. Yani bağlarken eve kadar gelip herşeyi yaptılar ama keserken hertürlü pisliği yaptılar.

Sonuçta fatura kesiminde keseceklermiş. Kesmeleri mühim değil abonelik iptali yapmıyorlar bu yüzdende başka yere bağlatamıyorsunuz. Kesin diyince servisi kesiyorlar.

• aynı sorunu yaşadım

port kapama muhabbeti

tuketici.btk.gov.tr

ye yazdıktan bir gün sonra evrıtink is okey
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: azmo

quote:

Hayır TTNET 'e gittim 49tl paketi alacağım dedim. Onlarda hali hazırda Vodafone.NET gözüküyor önce onu kapattırın dediler. Bende gidip Vodafone Biri 'yi aradım. Bir sürü ikna konuşması ve vaadlerin sonunda ok dediler kapatıyoruz. İstedikleri dilekçe veya kimlik faks ile gönderdim tehit aldım onlar aradı filan. Sonrada akşam netim yoktu. Yani kapatmak için dedikleri herşeyi yaptım. Baktım harbidende neti kapatmışlar. Sonra ttnet gittim dediler hayır kapatmamışlar. Hala aktif görünüyor ama hat yok. O yüzden ttnet bağlayamıyor, Vodafone.net neti kesiyor ama aboneliği sonlandırmıyor. Yani hem faturayı işletiyor hemde hizmeti kesiyor. Neyse 2-3 gün gördüğünüz gibi yazamadım çünkü netim yoktu.

Sonuç vodafoneu tekrar açtırdım çünkü kesmiyorlar. 7 iş günüdne kesiliyormuş falanmış filanmış. Yani bağlarken eve kadar gelip herşeyi yaptılar ama keserken hertürlü pisliği yaptılar.

Sonuçta fatura kesiminde keseceklermiş. Kesmeleri mühim değil abonelik iptali yapmıyorlar bu yüzdende başka yere bağlatamıyorsunuz. Kesin diyince servisi kesiyorlar.

aradım konuştum uzun uzun müşteri hizmetleri ile, ADSL den ADSL e geçiş yapılabiliyormuş. Hipernet'e geçiş yapılamıyormuş. O nedenle kapatmak için vodafone ile boğuşacağız. Ama müşteri hizmetleri bana gider başvurunuzu yaparsınız o ayrı kanaldan işler, siz vodafone'u ayrıca kapatırsınız dedi. Anlayacağınız taşıma sadece ADSL'den ADSL'ye oluyor. VDSL de olmuyormuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.