Şimdi Ara

BİRMOT'un yaptığı doğru mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar,cumartesi günü bursa-eskişehir karayolunda giderken beni yolda hiç bırakmamış olan aracım ihanet etti ve yol kenarına çektim.benim anlamadığım bir anormallik vardı.ilk aklıma brigistone yol yardım geldi.aradım ve sağolsunlar yarım saat sonra çekici geldi ve eskişehir BİRMOT a çektik.durumu anlattım ve bana şu anda saatin 3 (15 00) olduğunu ve ekiplerinin olmadığını ve aracın pazartesine kadar kalması gerektiğini söylediler bende böyle bir şeyin mümkün olmadığını ve neden acil ekipleri olmadığını sordum.bana verilen cevap;bir ekiplerinin olduğu ve onunda acil yardım ekibi olduğunu belirttiler.benimkininde çok acil olduğunu ve tek farkın yolda iken onları aramak yerine kendi imkanlarımla oraya geldiğini söyledim ve bana herhangi bir şey yapamayacaklarını ve aracı sanayide bir ustaya götürmemi söylediler ve bende öyle yaptım sanayiye götürdüm oradaki ustalar aracımı çekiciden indirmeden yaklaşık 2 dakikalık bir oparasyonla arızayı giderdiler.
    gelelim konuya; birigistone yol yardıma ve sanayideki ustalara çok teşekkür ederken,eskişehir birmotun yaptığının ne kadar doğru olup olmadığını merak ediyorum.( ha bu arada aracım garanti kapsamında falan olmayıp fiat marka bir araçtır.aynı zamanda ömrünün yarısından fazlasının bakımı ana servislerce yapılmıştır.)
    Bu konuda çok rahatsız oldum,kendimi bir şeyler yapmak zorunda hissediyorum ve bana yol gösterecek,yardımcı olacak veya olumlu yada olumsuz fikirlerini paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: parisorlu

merhaba arkadaşlar,cumartesi günü bursa-eskişehir karayolunda giderken beni yolda hiç bırakmamış olan aracım ihanet etti ve yol kenarına çektim.benim anlamadığım bir anormallik vardı.ilk aklıma brigistone yol yardım geldi.aradım ve sağolsunlar yarım saat sonra çekici geldi ve eskişehir BİRMOT a çektik.durumu anlattım ve bana şu anda saatin 3 (15 00) olduğunu ve ekiplerinin olmadığını ve aracın pazartesine kadar kalması gerektiğini söylediler bende böyle bir şeyin mümkün olmadığını ve neden acil ekipleri olmadığını sordum.bana verilen cevap;bir ekiplerinin olduğu ve onunda acil yardım ekibi olduğunu belirttiler.benimkininde çok acil olduğunu ve tek farkın yolda iken onları aramak yerine kendi imkanlarımla oraya geldiğini söyledim ve bana herhangi bir şey yapamayacaklarını ve aracı sanayide bir ustaya götürmemi söylediler ve bende öyle yaptım sanayiye götürdüm oradaki ustalar aracımı çekiciden indirmeden yaklaşık 2 dakikalık bir oparasyonla arızayı giderdiler.
    gelelim konuya; birigistone yol yardıma ve sanayideki ustalara çok teşekkür ederken,eskişehir birmotun yaptığının ne kadar doğru olup olmadığını merak ediyorum.( ha bu arada aracım garanti kapsamında falan olmayıp fiat marka bir araçtır.aynı zamanda ömrünün yarısından fazlasının bakımı ana servislerce yapılmıştır.)
    Bu konuda çok rahatsız oldum,kendimi bir şeyler yapmak zorunda hissediyorum ve bana yol gösterecek,yardımcı olacak veya olumlu yada olumsuz fikirlerini paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

kardeş 444 22 55' bi ara derim olay böyle böyle oldu die aynen anlat.Gereğini yaparlar umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sound of Freedom -- 16 Temmuz 2007; 19:49:16 >

• Arkadaşım geçmiş olsun benim aracı aldığım gün olmuş senin olayda ..Ewet banada telefonda saat 15te kapatıyoruz ona göre gelin dediler.Bi gittik hasarlı olan yer yapılmış fakat arka bagaj kapağında yumruk atılmış veya top çarpmış gibi bi iz var.. e arkadaşım bu yoktu nasıl oldu vsv vs ..bagajı yapmayı kabul ettiler fakat o küçük yer için bagajın komple boyanması gerekiyormuş ben ne yapayım şimdi.
    Eskişehir Birmottan kimse memnun değil.. Halledicez bakalım..
  • fiat genel merkezi ara ve şikayet et anında ilgi gösteriyorlar ama sonrasında bişey yapıyorlarmı dersen sanmıyorum. köpek köpeği ısırmaz değilmi
  • quote:

merhaba arkadaşlar,cumartesi günü bursa-eskişehir karayolunda giderken beni yolda hiç bırakmamış olan aracım ihanet etti ve yol kenarına çektim.benim anlamadığım bir anormallik vardı.ilk aklıma brigistone yol yardım geldi.aradım ve sağolsunlar yarım saat sonra çekici geldi ve eskişehir BİRMOT a çektik.durumu anlattım ve bana şu anda saatin 3 (15 00) olduğunu ve ekiplerinin olmadığını ve aracın pazartesine kadar kalması gerektiğini söylediler bende böyle bir şeyin mümkün olmadığını ve neden acil ekipleri olmadığını sordum.bana verilen cevap;bir ekiplerinin olduğu ve onunda acil yardım ekibi olduğunu belirttiler.benimkininde çok acil olduğunu ve tek farkın yolda iken onları aramak yerine kendi imkanlarımla oraya geldiğini söyledim ve bana herhangi bir şey yapamayacaklarını ve aracı sanayide bir ustaya götürmemi söylediler ve bende öyle yaptım sanayiye götürdüm oradaki ustalar aracımı çekiciden indirmeden yaklaşık 2 dakikalık bir oparasyonla arızayı giderdiler.

sayın parisorlu;

öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum.
    anllattığınız olayda tamamen haklı olduğunuzu düşünüyorum.

bencewww.fiat.com.tr sitesinde fiat dialog seçeneğinde şikayet bölümünü seçerek hiç vakit kaybetmeden araç ve ilgili bilgileri doldurarak yukarıdaki yazınızı derhal bildiriniz.

bu sadece sizin vatandaşlık göreviniz değil servislerin kontrolu ve iyileştirmesi açısından hepimize yararı dokunacaktır.

bu arada yıllar önce çorum'a 40 km mesafede bozulan 200.000 kmdeki tempra 2.0 i.e. aracımız gece yarısı ıssız bir yerde mahsur kaldığında araç telefonuyla başvurduğumuz fiat acil servis 30 dk içinde bize ulaşmış ,aracımızı çoruma çekmiş kapalı bulunan servisi açmış,çalışanları gecenin 3'ünde evlerinden getirtmiş ve sabaha karşı saat 5 te işimizi halledip,yemeğimizi yedirip bizi ankaraya yolcu etmişlerdi....işte böyle fiat servisleri de var...inanın...

saygılarımla.....

• öncelikle hakkınızı aramaya çalıştığınız için tebrik ediyorum, biz toplum olarak bu durumlarda lanet olsun deyip işin peşini bırakıyoruz, herkes şikayetini fiat'a ya da farketmez reno'ya, ford'a vs. bildirse böyle terbiyesizlikler yapılmaz diye düşünüyorum.
  • merhaba arkadaşlar,

Buraya yazmakla,bahsettiğim olay için % 1 de olsa benim eksik veya haksız tarafım var mı acaba..düşüncesiyle yazmıştım.Ama sevinerek görüyorum ki hepiniz hak veriyor ve destekliyorsunuz.Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve inanın ki başkalarınında bu duruma düşmemesi için gerekli mücadeleyi vereceğim.Tekrar teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba;

BİRMOT servislerinin yeteneksizlikleri olduğu doğrudur. Ancak 444 25 25 'i aradığınızda sizinle ilgileniyorlar. Saat ve tarih ne olursa olsun. 2004 model Doblo aracım vardı. Adana'da ilk olarak arka kapı tarafından ses geliyor şikayeti ile gittim. adamlar ön takımı söküp kontrol ettikten sonra "bu araç normal" dediler. Ankara'da aile ziyareti esnasında kapı kilitli kalınca 444'ü aradım. Beni Kartaşa Pazar sabah 8.30'da yönlendirdiler ve kapıyı komple değiştirdiler. 2006'da marea aldım. Öncelikle aracım hararet yapıyordu. Adana BİRMOT ve MIÇILAR "yokuşta zorlamayın" dediler. KARTAŞ'ta hararet müşiri değişti. Tavanda nokta nokta izler belirdi. Tavanı silmişsiniz. Islak bırakmışsınız dediler. Yok dedim, tavanı hortumla yıkadım. Ondandır. Yine Ankara KARTAŞ ve tavan fabrikasyon olarak değişti. Debriyaj titriyordu. "BİRMOT Adana normal dedi. MIÇILAR tüm marealar titriyor dedi. KARTAŞ ise inceledi ve debriyaj balata damber yayalarının kırık olduğunu görüp garantiden değiştirdi.

Şimdi üşenmiyor, bakımlarını dahi Ankara'ya götürüyorum. Kesinlikle BİRMOTA gitmem. Adamlar 10.000km'de ön fren balatam bitti. "Normal" dediler. Kesinlikle Tofaşa şikayet edin. Mutlaka ilgileniyorlar.

• sikayetvar.com da etkili bir yol. şuanda türkiyede bu sınıfta 1 numaralı sivil toplum kuruluşu. çok etkili oluyor. deneyin bence, sesinizide herkes duyar oradan.
  • hocam,şikayet var.com kafayı yedirdi,İmla kuralından tutta bir sürü ıvır zıvır istiyo.Önce kendilerinden şikayetçiyim.Bu yaştan sonra imla kılavuzumu öğrenecem.
  • Ben Turkcelli kapanmış telefonuma fatura gönderiyor diye şikayet ettim. Şikayet 172569 - 173330 bu şikayetlerim için benimle görüşülmüş ve çözülmüş....Şikayetlerim ortada yok...Beni arayan bile olmadı...İşte size Şikayet var com....
  • quote:

allah onların b.....n versin ama aynı zamanda bilmeden tabi sana yardımda etmişler çünkü arızayı yapsalardı kim bilir nekadar alacaklardı ? geçmiş olsun çok zorda kalmasam servise gitmemeye özen gösteriyorum allah kimseyi yolda koymasın.

• şikayetvar.com çok etkili ben garantiden arçelik buzdolabını bir üst modeliyle fark vermeden değiştirdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.