Şimdi Ara

Bmw Klima Komprosör Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aracım ile giderken veya park halinde çalışır vaziyette gaz verdikce normalde çıkması gerekenden daha fazla ses çıkıyor. Aşınma sesi gibi bir ses geliyor ne kadar devir yükselirse o kadar artan şekilde ( vıuujj gibi bir ses ).
    Geçen sene klima kompresör kafası değiştirdiler bilyalar dağılmış diyerek ve şimdide bu sorun için klima komprösürünün komple değişmesi gerek diyip özel servis işçilik dahil 1700 tl para istedi.

Fakat gıcık oldum kaputu açıp 2 dk dinledi kayışı çıkardı ve kararı verdi tamir olmaz değişcek vs diyerek hiç test sürüşü sesi giderken duyma gereği bile duymadılar sürekli gittiğim servis olmasına rağmen.

İstanbul Avrupa yakasında güvenilir bmw servisi ve özellikle klima kompresörü konusunda uzman tavsiye edebileceğiniz ve müşteriyi yolma gütmeyen tanıdık usta tavsiyesi varmıdır ?

• İzmirde olsanız tavsiye verirdim bu arada araç modeli, yılı, km nedir?
  • 2011 model 105 bin km.

özel servis 1700 tl çin malına fiyat çekti 3500 bmw logolu

dolana dolana bi klimacı buldum bmw logolu kompresoru işcilik vs dahil 750 tl e taktırdım ( söylediğine göre yurt dışından tırla getirtiyormuş parçaları ) takmadan önce gösterdi sağına soluna iyice baktım hiç çıkmaya benzemiyordu, kablolar üzerinde leke dahi yoktu, komprosör yağını vs önümde doldurdu adam öyle montajını yaptılar

bahsettiğim yer e-5 üzerinden girince cevizlibağdan yukarı çıkın, ışıklardan önce sola bir sapak var yeni yapılan avrupa konutlarının karşısından opet in önünden devam edin, ileride solda oto sanayiye giriş yapıyorsunuz zaten. girdikten 50 mt sonra göreceksiniz klima vs diye tabela.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.