Şimdi Ara

Bmw tercihi yardim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi forumlar sonunda bmw alma arifesine gelmis bulunmaktayım sizden yardımlarınızı bekliyorum. Sorum şu 60k civarında bir param var sizce bu fiyata 3.16i mi alsam 2009 makyajlı kasa 2007-2008 3.20i mi alsam yoksa bunların yerine 2004-2005 3.18i alıp bmw sevdam gidene kadar binip daha sonra başka modellere mi yonelsem
    Simdiden Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence bunlarin hepsi sizi uzecek mantksiz araclar.Biraz daha bekleyip 70-80 bine 320d alirsaniz her anlamda katli cikarsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bmw tercihi yardim. konusunu başlattı (2 sa. önce, 09:27) Arkadaşlar iyi forumlar sonunda bmw alma arifesine gelmis bulunmaktayım sizden yardımlarınızı bekliyorum. Sorum şu 60k civarında bir param var sizce b... Mesaja git » 40000-45000tl arası araç tavsiyesi konusunu başlattı (3 ay önce, 09:26) arkadaşlar bir tanıdığıma bu fiyatlar aralığında bir araç bakıyoruz benden tavsiye istedi ben ona bu fiyatlara skoda octavia 1.6 tdi 2010-2011 modelle... Mesaja git » BMW almıycam ASX bana yeter konusunu başlattı (3 ay önce, 21:30) uzun zamandır ASX imi satıp BMW almaya niyetliydim ama artık vazgeçtim sevmeye başladım arabayı :))))... Mesaja git » 3, 16i hakkında lütfen yardım. konusunu başlattı (3 ay önce, 01:01) Arkadaşlar herkese merhaba 2007-2008 3, 16i almayı planlıyoruz fakat daha önce bmw kullanmamış birisi olarak yardım istiyorum araba hakkında. Mesela... Mesaja git » 20-22 bine köylerdede kullanılabilecek araç tavsiyesi. konusunu başlattı (3 ay önce, 10:57) Bir arkadaşıma 20-22 bine köylerdede kullanabileceği araç bakıyoruz tavsiyelerinizi bekliyorum. araç yüksek model az yakan ve servis ücretleri as... Mesaja git » ASX satıp 3.16 almak konusunu başlattı (6 ay önce, 19:16) Beyaz renk 2011 model Mitsubishi ASX intense sahibiyim arabamdan çok memnunum fakat BMW sevdam var sizce bu aracı satıp 2009-2010 model 3.16i almak ma... Mesaja git »
    Verelim çorbasını kardeşin maksat millet yazmadan 2 kere düşünsün.:
     Bmw tercihi yardim.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Bmw tercihi yardim. konusunu başlattı (2 sa. önce, 09:27) Arkadaşlar iyi forumlar sonunda bmw alma arifesine gelmis bulunmaktayım sizden yardımlarınızı bekliyorum. Sorum şu 60k civarında bir param var sizce b... Mesaja git » 40000-45000tl arası araç tavsiyesi konusunu başlattı (3 ay önce, 09:26) arkadaşlar bir tanıdığıma bu fiyatlar aralığında bir araç bakıyoruz benden tavsiye istedi ben ona bu fiyatlara skoda octavia 1.6 tdi 2010-2011 modelle... Mesaja git » BMW almıycam ASX bana yeter konusunu başlattı (3 ay önce, 21:30) uzun zamandır ASX imi satıp BMW almaya niyetliydim ama artık vazgeçtim sevmeye başladım arabayı :))))... Mesaja git » 3, 16i hakkında lütfen yardım. konusunu başlattı (3 ay önce, 01:01) Arkadaşlar herkese merhaba 2007-2008 3, 16i almayı planlıyoruz fakat daha önce bmw kullanmamış birisi olarak yardım istiyorum araba hakkında. Mesela... Mesaja git » 20-22 bine köylerdede kullanılabilecek araç tavsiyesi. konusunu başlattı (3 ay önce, 10:57) Bir arkadaşıma 20-22 bine köylerdede kullanabileceği araç bakıyoruz tavsiyelerinizi bekliyorum. araç yüksek model az yakan ve servis ücretleri as... Mesaja git » ASX satıp 3.16 almak konusunu başlattı (6 ay önce, 19:16) Beyaz renk 2011 model Mitsubishi ASX intense sahibiyim arabamdan çok memnunum fakat BMW sevdam var sizce bu aracı satıp 2009-2010 model 3.16i almak ma... Mesaja git »
    Verelim çorbasını kardeşin maksat millet yazmadan 2 kere düşünsün.:
     Bmw tercihi yardim.

bu forumda bu kadar zeki ve bu kadar iyi takipciler olduğunu bilmiyordum demekki sizin gibilerini düşünerek konu açmadan veya cevap yazmadan önce çok kez düşünmek lazım acaba bu ince düşünen zeki arkadaşlar bi açığımızı yakalarlarmı diye yakalarlarsa çorba içeriz diye teşekkürler bana bunları hatırlattığınız için

tabi bide soru sormak istiyorum bunların hepsi olmuş olamazmı sizi bilgilendirmek gibi bi gayem yok bu konuları neden açıp neden geri bmw düşündüğümle ilgili isterseniz yardımcı olursunuz isterseniz cevap yazmazsınız ama forumda gadgetlik yapmanın size getirisi ne acaba.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.