Şimdi Ara

BOĞAZİÇİ YATAY GEÇİŞ HAKSIZLIK[ÇÖZÜLDÜ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
9.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir avukatla da gorusun derim hocam.cimere ben de yazmistim yok'e ama kalip bir cevap vermislerdi. imkan varsa bizzat gidin derim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fabricioramirez F kullanıcısına yanıt
    Hocam bizzat bogazicine gitmeyi düsünüyorum. Bi avukatlada görüşcem gerekirse mailime cevap vermiyorlar telefonlarını acmıyorlar

• karsitkütlecekimi kullanıcısına yanıt
    yokusa surecekler gibi hocam. benim tr 80.si olan arkadasim da bouna gecis yapmisti. soyledigi her bolum icin 1-2 kisi hazirliga aliyorlarmis ama bunun bir dayanagi yok.

Senato kararı diye yök mevzuatına karsı gelebilirler mi ki acaba

• Şurada geçiş yapmış olan kişi hazırlıkla ilgili durumu anlatıyor. 1-2 kişi alıyorlarmış sadece
    Melis Nisa Keskinyoutube
    YATAY GEÇİŞ YAPMAK 🤦🏻‍♀ KARŞILAŞTIĞIM TÜM ZORLUKLAR | GSÜ'DEN BOĞAZİÇİ'YE GEÇİŞ HİKAYEM
    https://www.youtube.com/watch?v=q4UBdL6S4O4

• karsitkütlecekimi kullanıcısına yanıt
    YÖK'e bagli olduklarina gore gelemezler sanirim. Ama bir avukatla gorus derim hocam. Fakat ugrastiracak gibi bu surec seni...

• medicamellia M kullanıcısına yanıt
    Dinledim bunu hocam işte bu yüzden yökteki olaya güvenerek ki bu kuruma güvenmek en doğal hakkım ve en doğal durum 1. Sınıfta gelenler hazırlık okuyacak yazısına güvendim

Bi sonuç alabileceksem uğraşcam hocam baska carem yok bu durumu yasayan biri var mı bilmiyorum

• Hazırlığa sınırlı sayıda kişi alıyorlar, o kontenjan dolduysa bu kontenjanı doldurmalarının lüzumu yok.
  • Xakler kullanıcısına yanıt
    Hocam kontenjan olayını hiçbir yerde yazmamışlar bunu ben nerden bilebilirim hocam ben sadece yönergeye uydum

• Xakler kullanıcısına yanıt
    Bu yaptıklarının yasal olmadığı konuşuluyor zaten konuda. Ek madde-1 yönetmeliğinde hazırlık kontenjanı hakkında bir madde yok bilakis hazırlığı okuma hakkı var konuyu açanın. Bunu kontenjan yok diye ekarte edemez okul.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir arkadas itu endustriden 3.8orr 3k sıralama ile boun endustriye gecmisti 3 kontejan vardı son elemeye 3 kisi kalmıştık ve 2 kisiyi almislardı tarzında bir video çekmişti. Ogretim gorevlisinin inisiyatifine kalmış birsey olabilir hocam. Sız sanirim MYP ile geçtiniz girememeniz garip açıkçası.

• Mertovski53 M kullanıcısına yanıt
    Hocam o agno ile geçişte oluyor bu merkezi çok garip bir durum çok

• Yazdigini anlamak icin birkac kere okumak zorunda kaldim. Almamalari isabet olmus.
  • ChangeOrBeCrushed C kullanıcısına yanıt
    Anlık sinir ve üzüntüyle karışık yazmışım düzelttim şu an,yaptığınız iğneleme için teşekkür ederim :)

• Sorun yoktur büyük ihtimal sende. Sorun şu dediğin gibi yüzde 30 kontenjan açabilir diye YOK bu kararı alıyor fakat üniversiteler özerk oldukları için son karar üniversitenin deyip kesip atıyor.

Aynı şey DGS de de oluyor, yüzde 10 alması gereken bir bölüme 100 kişilik bölümde 6 kişi alıyorlar, misal İTÜ bilgisayar mühendisliği DGS de bunu yapıyor aynı şekilde merkezi yatay geçişte de Yatay geçişte de yapıyor.

Yani işin kısası son kararı alan üniversite oluyor bunu da neden yapıyor kalitem düşmesin ben ne kadar az alırsam o kadar kaliteli olurum hesabı. Bu mantıkla gidersek o zamanda Boğaziçi tüm üniversitesine 20 kişi alsın her her sınıfta bir hoca olsun bir öğrenci sınıfta olsun bireysel eğitim verilsin Dünya'nın en iyi üniversitesi Boğaziçi olur.

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cooperçifti -- 4 Eylül 2020; 21:6:3 >
  • Allahım... ben de seneyw odtüye myp yapmayı dusunuyodum odtude bu durum var mıdır acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.