Şimdi Ara

Boyasız göçük düzeltmeyle gamze düzelir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şoför kapısında 3-4 tane taş izi, yan arabanın kapı açması kaynaklı gamze vardı. biraz önce avm'de kapıyı açtım kısa boylu demir duba koymuşlar kapıyı vurdum. zaten kapıdaki diğer gamzeler rahatsız ediyordu artık iyiden iyiye göçük düzeltme şart oldu. sorum şu; kapı döşemesini sökmeden şişle cam fitilinin oradan girerek göçüğü düzeltebilirler mi? yoksa gamze gibi göçüklerde de dışarıdan öpücük ile düzelir mi? istanbul Anadolu yakasında işinin ehli göçük düzeltmeci var mıdır?

Boyasız göçük düzeltmeyle gamze düzelir mi?

• fotograftaki kadar kucuklere distan mudahele zor ancak arkasi dolu degilse sisle yapilir.

kartalda cok iyi biri var diye duymustum ama detay bilmiyoum.

• OzzY® O kullanıcısına yanıt
    hocam cam fitilini söküp baktım arkası tam olarak boş ve gözle bile gözüküyor. tam şiş girecek gibi. öğrenme şansınız varsa kartaldakinin bilgilerini verebilir misiniz? ben de tam kartaldayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 9 Haziran 2023; 22:46:10 >
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt

maalesef hocam, anlatan kisi ile gorusmuyorum artik. pendikte olabilir bu arada.

• kartalda google mapsten bulduğum ilk yere gittim 1 dünkü gamze 2 taş eziğine 1000 tl dedi. başka yere gittim 3 tanesini 500 liraya 5 dakikada yaptı. kazık mı bilmiyorum ama düzeldi göçük.

• hepsi el emeği 10 dk da halledebileği iş. Risk yok sökme takma yok. 1 gamzeye 1000 TL isteyen kişiye suan çok fena sövüyorum

• EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt

guncel fiyatlari bilmiyorum ama bana normal geldi. 5dk da 500tl olarak dusununce cok ama o ustaligi kazanmak esas zaman aliyor. kendi kendime denerken daha kotu duruma getirdigim icin bana oyle geliyor olabilir tabii :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.