Şimdi Ara

Bu alınır mı? XACTI VPC-CG9 SANYO (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
22.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • video çekerken flaş kullanılabiliyomu bu makinede bi açıklama getirebilirmisiniz
  • ben dun gece video cektim ama acıkcası cok kullanmayı bilmiyorum auto,da bulunuyor flash ayarları video cekiminde flash kendiliğinden acılmadı,acmaya calıstım menuye girilemedi sanırım gece cekimde flashı acamıyoruz,daha iyi anlayan arkadaslardan biri bakıp yorumlarsa sevinirim.
  • @GS_Tolga HD1A ile iyi perfomans alırsın, mesajlarımı biraz okusaydın bu modelin cmos sensör kullandığı için eleştirdiğimi görebilirdin.
    @prima_vera optik zoom hiç şüphesiz önemli bir kıstas ama videonun görüntü kalitesi daha bir ön planda olmalı.
  • bende aldım bimden gayet güzel bi makine bence tasarımı çok hoş boyutu küçük şuan şarja koydum bataryasını şarj olduktan sonra daha kapsamlı yazarım inş
  • Cnm kardeşim kim kendi merceğini kullanıyor?? Artık dijitalde kendi merceği kendi boardu diye birşey kalmadı.
    Yok Leica falan al diyorsan o zaman başka ama o cihazlarda oldukça pahalı.

quote:

Orjinalden alıntı: sepulturgay

sanyo yu hiç bir zaman tavsiye etmem
    olympus merceklerini kullanıyor, kendi üretim merceği yok yani...

öncelikli amacın video mu fotoğraf mı??
  • selam cg9 ile yapılan gece çekimini merak edenlere

Bu alınır mı? XACTI VPC-CG9 SANYO
  • Gece Çekimi Dandik Diyenlere çok iyi bir cevap oldu eline sağlık arkadaşım
  • satılık sanyo hd1a mevcut.
    hd 720p stereo kayıt yapar, 10x zoom, 1 cm macro, video kayıt esnasında fotoğraf çekimi gibi özellikleri vardır. resmi ithalat, 1 senelik, yedek pil ve 1 gb sd kartla. 450 ytl.
  • gece çekimi kötü diyenler arkadaşın göndermiş olduğu Sanyo CG9 ile çekilmiş olan fotoğrafı incelesinler. Bence gayet güzel ve başarı bir resim olmuş. Tebrikler...
  • @papik

Şöyle bir iki gece çekimini küçültmeden olduğu koyarsan daha doğru şekilde fikir yürütebiliriz.. (Aslında upload sitelerinden birine yükleyebilirsen daha iyi olur)

Bu arada 1sn makineyi iyi tutmuşsun sarsmadan..
  • Saol EXcom_Zkko
  • Arkadaşlar siteye foto ekleyemiyorum.Son 2 gündür sayfa hata veriyor.

Bilgisi olan varmı?
  • http://www.imageshack.us/
    Bunu kullan...
  • Resimlerin görünmesi için image tıklayıp resim linki arasına koyman lazım.
    Ayrıca gece fotografını iso 1600'de çekmişsin bunu düşürmen lazım.
    Ve makinayı sabitleyip pozlama süresisin uzun tutman lazım.

[image]http://img373.imageshack.us/img373/9020/sany0002wh7.jpg [/image]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknikkonular -- 25 Temmuz 2008; 6:12:29 >
  • Makineyi yeni kullanıyorsun yakında çok başarılı fotolar çekersin.
    Gece çekiminde 1)makineyi sabitle "makineyi tripot veya birnesnel ile sabite" 2)oto zamnlayıcıyı 10 sn al 3)flaşı kapalı duruma al 4)ISO 100 yada 50 olsun 5)Deklanşöre bas sonra çekilen görüntü ekrana gelene kadar bekle

Makro Çekimlerde 1)kesinlikle zoom kullanma 2)flaş kapalı olsun "ama doğru ışığı yakalaman lazım 3)yarım deklanşör ile netlemeyi birkaz kez tekrarla "en iyi olanını yakala
  • Bu cihazın gece çekimleri kötü. Evet ama video çekerken. Bu cihazın esas amacı video çekmek. Fotoğraf çekmek değil...Bu cihazı video çekmeyecek olanlar almasınlar. Esas amaç foto çekmek ise gidin fotoğraf makinesi alın. 100 dolarlık kodak bile bundan çok daha güzel pozlar çıkarır size.
  • Konu gece çekimi olunca tüm video kameralar aşırı kumlanma yapıyor.sadece Sony gece çekiminde başarılı oda insanları yeşil siyah görme şartı ile askerlik yapanlar bilirler gece görüş dürbünlerini.

Dolayısı ile bıu kadar küçük makinede azda olsa gece çekiminde kusur olcak tabii
  • gündüz çekimleri

Bu alınır mı? XACTI VPC-CG9 SANYO
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.