Şimdi Ara

Bu kadar kısa zaman kalmışken Geometri Sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Geçen sene ygs 90 lys 110k dan mezuna kaldım. Hedefim yüksek fakat geometrim çok kötü. YGS denemelerinde 2-3 max yapabiliyorum. TM'yim onu belirtiyim. Elimde nejdet kirpi videoları var fakat çok uzunlar. Sizce onlardan çalışıp ygs geo netlerimi 6-7'e çıkarmam mümkün müdür ? Birey A çözerken bile zorlanıyorum ne yapmam lazım ?

TR:33-34
    SOS:28-32
    MAT:25-29
    Fen:5-10

Netlerim bu şekilde. Matematikten bazen geometride 0 net yaptığım için 30'u bir türlü geçemiyorum. Sosyali 35+ yapmaya çalışıyorum bu arada da edebiyat ve mat2 çalışıyorum. YGS'ye kadar cumhuriyet hariç bitirmek hedefim. Mat2'den ise integral dizi seri ve matris hariç bitmiş durumda. Fem ve Bilfen çözüyorum. Arada Birey B çözdüğüm de oluyor. Ancak geometri için ne yapmam lazım zaman kaybı olmaz dimi nejdet kirpi videoları ? Kitap olarak da ne çözmeliyim Birey A bile zorluyor genelde beni.

Önerilerinize açığım benim gibi bir çok arkadaş olduğu için yardımlarınız çok makbule geçer.

Şimdiden teşekkür ederim.

• 0dan 6-7 olmaz biraz çalış 3 tane falan çıkartırsın muhtemelen.
  • intexo kullanıcısına yanıt
    Nejdet Kirpi'den çalışıp Birey A çözmek zaman kaybı olmaz dimi 3-4 net çıkarmama yeter mi ? LYS'de geometri olmasa hiç bakmicam da 30 soru çok etkiliyor. Geçen sene 2.25 net yapmıştım LYS'de durumumu düşünün yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.