Şimdi Ara

Bu Kadarınada Pes Doğrusu..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam Arkadaşlar Az once Edanada 7 Savasına gırışte alınmıs bir resssim.. Yorum sizin..

İron NEcklace..

Bu Kadarınada Pes Doğrusu..

• REKLAMDAN GÖRÜNMÜO LİNK WER BAKEM
  • quote:

Orijinalden alıntı: K2an

REKLAMDAN GÖRÜNMÜO LİNK WER BAKEM
    reklam yok direk ressimide koydum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: K2an

REKLAMDAN GÖRÜNMÜO LİNK WER BAKEM
    e yok artık +8
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrEdAtoR20

e yok artık +8

Alıntıları Göster
    Hemen Yanındakı Scorpion Shield'e bakamadan adam kaldırdı pazarı acaba o + kactı göremedım :D

Bu +8 ise onu düşünemıyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Quade

Hemen Yanındakı Scorpion Shield'e bakamadan adam kaldırdı pazarı acaba o + kactı göremedım :D

Bu +8 ise onu düşünemıyorum :D

Alıntıları Göster
    edit : yanlış algılama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeTh3 -- 18 Haziran 2006; 23:46:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeTh3

Alıntıları Göster
    aksam savasında ne oldu niye biz mi aldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlipKnot06

aksam savasında ne oldu niye biz mi aldık

Alıntıları Göster
    kusura bakma ama ps dicem bu resime...hic bi resim hakkında ps midir deilmidir diye polemiğe girmem ama bu resim fazlaca abartılmıs...
    ya insanda akıl var mantık var..
    1.unq takıların upgrade sınırı +5 dir
    2.hadi +5 sınırını gectik +8 olan bir unq in (ki o unq iron neck.) antidefans bonusları sadece 10 olabilirmi???
    ordaki ozellikler +1 in ozelikleri hemde tamamen str hp vs vs...

eger ps dısında baska bi uckağıt varsa bilemiicem
    eger dusunduğum dogruysa cok kucuk duruma dustun....
    neden boyle bisey yapma ihtiyacı duyuosunuz anlamıorum....
    ilgi cekmek icinmi????
    ya da baska insanlardan "uff be aga nerde gordun bunu yaw" filan diye tepkiler vermesini bekliosun...
    alla askına yapmayın boyle seyler azıcık buyuyun yaws

• quote:

Orijinalden alıntı: Kruath

kusura bakma ama ps dicem bu resime...hic bi resim hakkında ps midir deilmidir diye polemiğe girmem ama bu resim fazlaca abartılmıs...
    2.hadi +5 sınırını gectik +8 olan bir unq in (ki o unq iron neck.) antidefans bonusları sadece 10 olabilirmi???

ilgi cekmek icinmi????
    ya da baska insanlardan "uff be aga nerde gordun bunu yaw" filan diye tepkiler vermesini bekliosun...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: unnamedhero

ilgi cekmek icinmi????

edit:reklamlardan bonusları goremiosanız resmin uzerine sağ tıklayıp kopyalaya tıklayın...
    daha sonra painte girip yapıstırın

• quote:

Orijinalden alıntı: Kruath

quote:

Orjinalden alıntı: unnamedhero

ilgi cekmek icinmi????

edit:reklamlardan bonusları goremiosanız resmin uzerine sağ tıklayıp kopyalaya tıklayın...
    daha sonra painte girip yapıstırın

Alıntıları Göster
    mighty aynı itemi bende gördüm akşam 7 savaşında adama herkes küfür etmeye başladı :D % 100 gerçek ps değil ben ss alamadan çekti itemleri ama arkadaş almış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cacahuete -- 18 Haziran 2006; 23:49:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cacahuete

mighty aynı itemi bende gördüm akşam 7 savaşında adama herkes küfür etmeye başladı :D % 100 gerçek ps değil ben ss alamadan çekti itemleri ama arkadaş almış

Alıntıları Göster
    +5 den sonrasını insanlar hayal edemiyor :))
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: TriNitroToluen

peki o zaman neden statları hala +1 ozelliğinde????
    +5 den sonra kafayımı yiyo yoksa stat ozellikleri
    ayrıca +5 den sonrası olmaması gerekiyordu dimi...
    ilginc....

• quote:

Orijinalden alıntı: LeTh3

Alıntıları Göster
    +0 da dagger 10 werıor +8 de de aynı werıyorsa +8 basmak sacmalık!!
    THİS İS FHOTOSHOP!!!!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ?_BeBeK_BeZi_?

+0 da dagger 10 werıor +8 de de aynı werıyorsa +8 basmak sacmalık!!
    THİS İS FHOTOSHOP!!!!!!!!!!

Alıntıları Göster
    statlar +1 ile aynı gibi geldi bana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher -- 19 Haziran 2006; 0:55:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Punisher

statlar +1 ile aynı gibi geldi bana...

Alıntıları Göster
    statlar aynı kalır hp bonus artar cs gibi.. +8 de olsa 50 defans 6 farklı silaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiberdono

statlar aynı kalır hp bonus artar cs gibi.. +8 de olsa 50 defans 6 farklı silaha

Alıntıları Göster
    Edanada böle item olsun bide sadece 10 dd versin ben bulunduğum 6. kattan kendimi aşşa bırakırım montaj bunlar (filmde gördük montajı demeyin)

• quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Edanada böle item olsun bide sadece 10 dd versin ben bulunduğum 6. kattan kendimi aşşa bırakırım montaj bunlar (filmde gördük montajı demeyin)

Alıntıları Göster
    Herkes BAN diyor ama ressım edit değildir tamamiyle gerçek.. İlk basta bende inanmak ıstemedım ama +8 işte kesinlikle ressim gerçek..

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

BU arkadaş gibi akşam 7 savasına gıren kısıler gormustur.. Neden Yalan SOyliyim..

Ressım en altında Chat Kısmında Clandan bir eleman 1 coinsten al demıs.. Yani bu olayı edanada 7 savasına gırıste herkes gordü..

• quote:

Orijinalden alıntı: Quade

quote:

BU arkadaş gibi akşam 7 savasına gıren kısıler gormustur.. Neden Yalan SOyliyim..

Ressım en altında Chat Kısmında Clandan bir eleman 1 coinsten al demıs.. Yani bu olayı edanada 7 savasına gırıste herkes gordü..

Alıntıları Göster
    Akşam 7 savaşında bunun pazara koyulduğunu gördüm. ama üzerine mousu götürünceye kadar adam pazarı bozdu ve özelliklerine bakamadım.
    Ama eğer pazara koymuşsa demekki bu olabilir. Belki de buydu ve resim gerçek olabilir.

Akşam 7 savaşı karuslar için çok yararlı geçti. Çok kısa sürdü ama olsun. Bol bol np ler geldi. Bir de lich lere gidip human sembolu aldım. Onu Arch mage ye verince 10m exp verdi. Bu iş güç zamanında oyuna fazla giremiyorken baya iyi geldi 10m exp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bprince -- 19 Haziran 2006; 9:20:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bprince

Akşam 7 savaşında bunun pazara koyulduğunu gördüm. ama üzerine mousu götürünceye kadar adam pazarı bozdu ve özelliklerine bakamadım.
    Ama eğer pazara koymuşsa demekki bu olabilir. Belki de buydu ve resim gerçek olabilir.

Akşam 7 savaşı karuslar için çok yararlı geçti. Çok kısa sürdü ama olsun. Bol bol np ler geldi. Bir de lich lere gidip human sembolu aldım. Onu Arch mage ye verince 10m exp verdi. Bu iş güç zamanında oyuna fazla giremiyorken baya iyi geldi 10m exp.

Alıntıları Göster
    bu oyuında sanki bana yeşil suratlı insanlar daha şanslı gibi geldi

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.