Şimdi Ara

Bu Nasıl Kral Böyle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar az önce oyundaydım üssten kralın ödül üyarısı geçmeye başladı bir baktım Pathos'un kralı ormancix kendine 104m para ödül yolluyor. Bu kadarda olmaz artık, zaten vergilerden krala belli bir para gidiyor ama oyuncular için exp event , drop event gibi eventler yapılacağına bu parayı kralın kendine alması çok çirkin bence.

Daha öncede dakiklarca oyunculara sürekli 1907 noah ödül yolladı bu kral bir yerlere gönderme yaparmış gibi, kralı tanımıyorum onu karalamakta istemiyorum ama kendine çalışacağına oyunda olsa bir kral gibi davranarak halkına yararlı olması gerekir sadece onun ve pathos karusları adına üzülüyorum; yazık..

http://img520.imageshack.us/my.php?image=kralabak2zo8.jpg

• krallığı kötü amaçlı kullanıyo..yazık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devastation -- 10 Ağustos 2007; 23:07:07 >
  • Böyle krallar var evet. Yapıcak bir şey yok onun iradesine kalmış bir şey para yollamak. Eğer seçtiyseniz, yapacaklarınıda kabullenmişsiniz demektir. [bknz R.T.E ]
  • Ulan bide oy verdim kafama tükürüyüm
  • http://forum.donanimhaber.com/m_15307347/mpage_1/key_//tm.htm#15307347
    ronark kralı rocco
    krallıgının ilk saatinde
    daha sonrada böyle oldu 1 ay event görmedik saolsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxAziZxx

http://forum.donanimhaber.com/m_15307347/mpage_1/key_//tm.htm#15307347
    ronark kralı rocco
    krallıgının ilk saatinde

ronarkta bu adamı gördüm milet para istiyordu kimseye dağıtmıyorduneden acaba

• quote:

Orjinalden alıntı: ocisun

quote:

Orjinalden alıntı: xxAziZxx

http://forum.donanimhaber.com/m_15307347/mpage_1/key_//tm.htm#15307347
    ronark kralı rocco
    krallıgının ilk saatinde

ronarkta bu adamı gördüm milet para istiyordu kimseye dağıtmıyorduneden acaba

paramunda yatıyordu ezik son anda heal yaptım masteri filan yanmıstı hayata çektim insan bir rpt parası atar onu yapmadın kendin exp kasarken event yapar ama yok sıfır adam

• ya siz nediyorsunuz o krall eskişehirde oynuyor bu gun cafeye gittim o vardı eleman gaLiba 14 yasLarındaydı Veletin teki yani nasıl seçilmis valla şaştım kaLdım bideoynamayıda bİlmior
  • bunu da mı yaptılar en sonunda kalıbına...........Yazıkkk......

quote:

Orjinalden alıntı: kadir26

ya siz nediyorsunuz o krall eskişehirde oynuyor bu gun cafeye gittim o vardı eleman gaLiba 14 yasLarındaydı Veletin teki yani nasıl seçilmis valla şaştım kaLdım bideoynamayıda bİlmior

yarın geliodum esk. zaten hangi cafe kardeş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@NC1FUL -- 10 Ağustos 2007; 23:18:37 >
  • Krallıkla adam olunmuyor maalesef, karakterle ilgili.
  • pathos kralı çok kötü hiç sevmemiştim zaten ismindede meymenet yok zaten
    pm her zaman blocklu hiç bi event yapmıyo sap gibi dolaşıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: mertftceza

Ulan bide oy verdim kafama tükürüyüm

tükürüyüm de kaç tane Ü var sayamadım
  • Bi daha secilmezse akli basina gelir
  • quote:

Orjinalden alıntı: F@NC1FUL

bunu da mı yaptılar en sonunda kalıbına...........Yazıkkk......

quote:

ya siz nediyorsunuz o krall eskişehirde oynuyor bu gun cafeye gittim o vardı eleman gaLiba 14 yasLarındaydı Veletin teki yani nasıl seçilmis valla şaştım kaLdım bideoynamayıda bİlmior

gel tabi kardes cafe adı Esnet kime sorsan gosterir ama akarbası deil normla olan bir akarbası subesi var bide :) geLde elemanı bir takotLayaLım
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: F@NC1FUL

bunu da mı yaptılar en sonunda kalıbına...........Yazıkkk......

quote:

gel tabi kardes cafe adı Esnet kime sorsan gosterir ama akarbası deil normla olan bir akarbası subesi var bide :) geLde elemanı bir takotLayaLım

Harbi merak ettim sabah çıkıcam esk. inş...

• BİDE S4RDAR WAR UNUTMAYIN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.