Şimdi Ara

Bu Quicknetten birşey anlamadım yardım ederseniz sevinirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ttnetten kurtulalım derken altyapısı zayıf aranınca cevap alamadığınız çözüm bulamadığınız bir anlaşmaya imza attık sanırım.şikayetler uzamış durmuş.bende de bir sıkıntı var sorun şu ben nete sıkıntısız bir şekilde girerken bir anda nete girme sorunu çıktı aniden hemde.şimdi pirelli modem var bende bu modemde power,wlan,eth ve en altta portakal renkte yanan bir internet ışığı var.
    şimdi evde döşemiş olan kabloda bir sıkıntı olsa yani eve çekilen hatta sıkıntı olsa acaba bu internet ışığı yanarmı.yani sizce sorun bu kablodamı yoksa alınamayan bir ip yüzünden mi nete giremiyorum.öğrenmek istediğim şey işte kabloda sıkıntı varsa olabilir bir kopma ezilme falan gibi bu ışık yanarmıydı.??

• Kablodan da olabilir, bodrumdaki switch`ten de olabilir. (kablo takılmamış olabilir). Son ihtimal iyileştirme çalışması vs. nedeniyle ip alamıyorsundur. Net bir cevap vermek zor kısacası. Teknik Desteği arayıp öğrenmek en sağlıklısı.
  • ama kablodan olsa o internet ışığı yanarmıydı?
  • Modemdeki internet ışığı yeşil yanıyosa %99 bu telcomunrouter problemi yada onn gibi bişi, oyun oynuyosun download yapıosan nette geziyosun faln değişen zmanlarda, bazen 3-5 saatte bazen 10 15 saatte bir internet kesiliveriyor. İp var, modem gatewaye bağlanıyor, ordan da router olduğunu zannettiğim bi yere, sonra orda takılı kalıyor, 1dk bazen 2dk. Sonra peketler yerine gitmeye başlıyor. Ama online oyun oynuyosan başa bela, download tak diye kesilio bazen bozuk geliyo dosya. Başka türlü bağlantıya hassas uygulama varsa onnarda da sorun olyo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.