Şimdi Ara

BU SENE HUKUKUN DURUMU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar en düşük hukuk fakültesine girmeye razıyım, yeter ki hukuk olsun.
    31.852 geldi sıralamam tam olarak. İstediğim hukuk fakültesi 30.900 ile alıyor. Bin kişilik fark var. Onu geçtim, Atatürk hukuk 31.700 ile alıyor. İkinci öğretimi 34.000.
    Erzincan hukuk ise 33.500 gibi bir şeydi sanırım.
    Evet şu an Atatürk ikinci öğretim ve Erzincan geliyor gibi gözükse de TM3'e geçen hukukun durumu ne olacak kimse bilmiyor.
    Bu sıralamaya hukuk gelir mi ne diyorsunuz? Yükselir mi hukukta puanlar, ne olur anlamadım. Açıkta kalır mıyım?
    Durumu benim gibi olanlar var mı, hukuk hakkında ne düşünüyorsunuz?

• up
  • ben de 33bindeyim 30bindeki hukuklardan herhangi birine razıyımml. siralamalar maksimum ne kadar düser ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 bindeyim. Garantiye almak icin alt siralara pdr yazarim mutlaka. Hukukun ne olacagi belli olmayabilir bu sene.

• lasenhayirdiir kullanıcısına yanıt
    Evet hukuk yükselir, pdr ve psikoloji düşer gibi geliyor bana. PDR'de rekor düşüş olur bence.
    Ama Batıdaki hukuklar yükselir. Doğudakiler kontenjan da artırmış ve baktım her sene istikrarla düşüyorlar. Hele Dicle falan düşüyor her sene ama tabi hukuk ne olacak bu sene....
  • Kibristakiler için durum nasildir hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyatör0652

Kibristakiler için durum nasildir hocam

http://www.universitetercihmerkezi.com/dosyalar/OD/UTM_Ozel_Dosya_2015_001.pdf
    ben böyle bir şey buldum, burada yükselecekler, düşecekler falan var. Güzel bir liste olmuş, incelemekte fayda var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.