Şimdi Ara

Bu sisteme hangi anakart makbuldur? uzman gorusleriniz onemli benim için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AMD ATHLON 64 X2 DUAL 4400+ 2.3GHz (SOKET 940) KUTULU İŞLEMCİ ADO4400DOBOX

HI-LEVEL 1024MB 800MHz DDR2 RAM HLV-PC6400/1G ( 2 adet kullanıcam yani 2cb)

AOPEN ES55-B07 ATX KASA 300W

arkadaslar bu sisteme

1- ECS A780GM-A 5200 MT Black Series 1066MHz DDR2 AM2+ SOKET 940 HDMI ANAKART

2- ASUS M2A-MX 690v ddr2 V+S+GL PCIX 940p

3- BIOSTAR T-SERIES TA780G M2+ SOKET AM2+ AMD (780G) ANAKART (01-BIO-004-00410)

1. ankartı gelecege yonelik almak istiyorum ama butcem sınırlı oldugu icin 2. kart işimi gorurmu. sonradan pc yi uptade etmek istesem 1. anakart iyi gibi duruyor fakat uzerine 1-2 parça alarak tam bi uptade yapabilecegimi sanmıyorum cunku piyasa cok hızlı gelişir.

2. hardiskim eski kalın girişli sanrım ide diyolar bunlarda ide slotu olmayan varmı ?

benim kafam takılan nokta sadece 2 . anakart sistemi uzerindeki donanımlar olarak perform olarak tam destekleyebilirmi
    eksik bi noktamda uzerindeki chipsetler olarak karşılastırırsanız cok iyi olur. daha once amd2500 lu asus boardlı pcim vardı ve pek memnun degildim acıkcası su an değisen sistemleri merak ediyorum.

başka anakart tavsiyelerinizede açığım ( max 130 ytl)

çok teşekkurler yardımlarınız icin

• http://www.hiteknoloji.com/index.php?do=catalog/product&pid=15477
    Bunu düşün. Entegre grafik işlemcisi, ayrı olarak satılan giriş seviyesi ekran kartları kadar güçlü.
  • kardes o pahalı geldi biras ya
    limitimi zorlayamam saolasın
  • Gigabyte
  • K9AGM3-FIH
    Ya da Biostar'ı al, açıkcası Biostar'ın entegre grafik işlemcisi sana gösterdiğim gigabyte ile aynı. Ama aradığını bulur musun bilemem.
  • ecs nin ne kotulugu var açıkcası goruntusune tav oldum ama içeriğini bilmiyorum bide indirimde bazı sitelerde tabi ama bilmeden konusuyorum ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: givemeareason

ecs nin ne kotulugu var açıkcası goruntusune tav oldum ama içeriğini bilmiyorum bide indirimde bazı sitelerde tabi ama bilmeden konusuyorum ben

bir takım sorunları mevcut. ses driverlarıyla ilgili. bios güncellemesi yapmak gerekiyor sanırım. forumda incelemesini içeren geniş çaplı bir başlık vardı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.