Şimdi Ara

bu yöntemle enerjiyi çıplak gözle(duman olarak)görecek,şok olacaksınız.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
78
Cevap
0
Favori
3.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar anlatacağım bu yöntemle enerjiyi çıplak gözle göreceksiniz ve şok olacaksınız.
    iddiamı ispatlamak için basitten başlayacağım.bu ilk yöntem ve bunu okuduktan sonra 2. yöntemi de okuyun.
    anlatıyorum:rahat bir yere oturun.gözlerinizi kapatın ve gevşeyin.hiçbir şey düşünmeyin.ellerinizi 15-20 saniye kadar birbirine sürtün.avuç içleri birbirine bakacak şekilde 10 cm den çok olmamak şartı ile, karşılıklı tutun.Yirmi saniye sonra biraz ellerinizi uzaklaştırın.hemen ellerinizi yavaş yavaş yaklaştırmaya çalışın. Ellerinizin arasında çok hafif bir basınç hissedeceksiniz.işte bu sizin enerjiniz.
    gelelim 2. yönteme.bu yöntemle de enerjiyi çıplak gözle görüp şok olacaksınız.
    Loş bir odaya gidin. Çok rahat bir şekilde oturmaya çalışın. Ellerinizi hızla 20 saniye kadar birbirine sürtün. Ellerinizi, yine avuç içleri birbirine bakacak şekilde 5-6 cm de tutarak avuç içlerini ileri geri oynatmaya başlayın. Bu ara, ellerinizin arasına odaksız bir şekilde bakın .Enerji sınırını, dumanlı bir şekilde göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toliveistodie140 -- 29 Aralık 2005 17:39:16 >

• ilkini çoğunuz yapabilmiştir.peki ikincisini yapabilen oldu mu?merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toliveistodie140

ilkini çoğunuz yapabilmiştir.peki ikincisini yapabilen oldu mu?merak ettim.
    quote:

Orjinalden alıntı: toliveistodie140

sen yapabildin mi acaba

ben denedim loş bi oda da ama hiçbişi göremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: C.Barkley

quote:

Orjinalden alıntı: toliveistodie140

sen yapabildin mi acaba

ben denedim loş bi oda da ama hiçbişi göremedim

Alıntıları Göster
    tabi ki ,bu konularda meraklıyım biraz.ama tecrübe işi.seneler önce tüylerimi isteyerek diken diken etmeye de başladım.enerji herkeste var.ama kullanabilmek önemli.tüyler nasıl diken diken oluyor.tabiki enerjiyle.enerjiyi hissetmeye çalış.

• quote:

tabi ki ,bu konularda meraklıyım biraz.ama tecrübe işi.seneler önce tüylerimi isteyerek diken diken etmeye de başladım.enerji herkeste var.ama kullanabilmek önemli.tüyler nasıl diken diken oluyor.tabiki enerjiyle.enerjiyi hissetmeye çalış.

Alıntıları Göster

adamım ben seni harbiden çok sevdim yaff

ama görünmüyo işte

• quote:

Alıntıları Göster
    Daha kolay bir yöntem var:
    Plastik ayakkabı giyin. Sonra yünlü giyinmiş olan bir arkadaşınızla el sıkışın. "ÇAT" sesi ve elinizde oluşan ağrı enerjinizi gösterecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 29 Aralık 2005 18:12:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Plastik ayakkabı giyin. Sonra yünlü giyinmiş olan bir arkadaşınızla el sıkışın. "ÇAT" sesi ve elinizde oluşan ağrı enerjinizi gösterecek.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

• quote:

Orijinalden alıntı: M@XWeLL

quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Alıntıları Göster
    veya sentetik basketbol forması giyin maça başlayın , savunmadayken istediğiniz kişiye dokunup çarpın. (tellere dokunursanız da olur.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Poibra

veya sentetik basketbol forması giyin maça başlayın , savunmadayken istediğiniz kişiye dokunup çarpın. (tellere dokunursanız da olur.)

Alıntıları Göster
    biz enerjiyi göremezken eloğlu fotoğrafını bile çekmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: antique

biz enerjiyi göremezken eloğlu fotoğrafını bile çekmiş

Alıntıları Göster
    Biz buna kısaca Statik Elektrik diyelimmi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sans Noblesse

Alıntıları Göster
    Yav ben 2 saat basket oynadıktan sonra, demir parmaklıklara dokunup, harbiden gürültülü bir çat sesi duyup, anlık elim ile parmaklıklar arasında şimşek gibi bir elektrik çıktığını bilirim arkadaşım bunlar bişi mi arkadaşlar noluyor lem diye toplanmıştı etrafımızda

• quote:

Orijinalden alıntı: Sans Noblesse

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Sans Noblesse

tabi ki değil.bu elektrikle alakasız.yani illa yün ve plastik gerekmiyor.dediğim gibi burada basitçe anlattım.ellerini birbirine sürtersen basınç hissedilir....o zaman reiki örneğini vereyim.reiki de bir temas olmamasına rağmen reiki yapılan kişinin enerjisi(sıcaklığı)artar.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Sans Noblesse

tabi ki değil.bu elektrikle alakasız.yani illa yün ve plastik gerekmiyor.dediğim gibi burada basitçe anlattım.ellerini birbirine sürtersen basınç hissedilir....o zaman reiki örneğini vereyim.reiki de bir temas olmamasına rağmen reiki yapılan kişinin enerjisi(sıcaklığı)artar.

Alıntıları Göster
    hey Allahım hey Allahım

• quote:

Orijinalden alıntı: 17_Ocak

hey Allahım hey Allahım

Alıntıları Göster
    benim enrjim yok galbaa hiç bişe çıkmıo biri bana enerji atsın pm

• quote:

Orijinalden alıntı: VogAumTaR

benim enrjim yok galbaa hiç bişe çıkmıo biri bana enerji atsın pm

Alıntıları Göster
    Denedim ilkini harbiden de bir basınç oluşmakta ve net bir şekilde uzun bir süre hissettim.Ama bilimsel bir açıklama getirmeye çalışıyorum.Elleri sürterken oluşan ısı enerjisi yüzünden olabilir.Ya da bu sürtme esnasında manyetik alan oluşup mıknatıslanma etkisi yaratıyordur eller arasında.Veya oturma pozisyonunda kollarınızı dik tutup 15-20 saniye sürtme sonunda kaslarda bir gerilim meydana getiriyordur.Elleri birbirine yaklaştırırken de kaslar bu şekilde hissetmemize neden olabilir.Ama ikinciyi denemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sportivo

Denedim ilkini harbiden de bir basınç oluşmakta ve net bir şekilde uzun bir süre hissettim.Ama bilimsel bir açıklama getirmeye çalışıyorum.Elleri sürterken oluşan ısı enerjisi yüzünden olabilir.Ya da bu sürtme esnasında manyetik alan oluşup mıknatıslanma etkisi yaratıyordur eller arasında.Veya oturma pozisyonunda kollarınızı dik tutup 15-20 saniye sürtme sonunda kaslarda bir gerilim meydana getiriyordur.Elleri birbirine yaklaştırırken de kaslar bu şekilde hissetmemize neden olabilir.Ama ikinciyi denemedim.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Sportivo

bende böyle bişey düşündüm ama ifade edemedim ben daha çok elimizin yorulmasından dorlayı sanki bunu hisseiyormuşuz gibi bir hisse kapıldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

bende böyle bişey düşündüm ama ifade edemedim ben daha çok elimizin yorulmasından dorlayı sanki bunu hisseiyormuşuz gibi bir hisse kapıldım

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

beyler bundan değil tabi ki yani ısı enerjisinden değil.bu harbiden bizim enerjimizdir.yani bilimsel olarak insanın vücudunda,7 şakrada dolaşan enerjinin iletimidir.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

beyler bundan değil tabi ki yani ısı enerjisinden değil.bu harbiden bizim enerjimizdir.yani bilimsel olarak insanın vücudunda,7 şakrada dolaşan enerjinin iletimidir.

Alıntıları Göster
    İNANMIORUM BEN BUNA...

• quote:

Orijinalden alıntı: IlkerCagatay

İNANMIORUM BEN BUNA...

Alıntıları Göster
    İnsan da ya da her canlı da zaten enerji vardır,bir ısı enerjisi de üretmektedir.İnsan vücut sıcaklığını 36,5derecede sabit tutmaya çalışır.Vücutta ATP harcanır.

Buradan bu oyundan bu enerjinin bizim enerjimiz olduğunu kabul ettik diyelim,peki bundan sonra çıkacak olan sonuç nedir ya da nereye varmaya çalışıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sportivo

İnsan da ya da her canlı da zaten enerji vardır,bir ısı enerjisi de üretmektedir.İnsan vücut sıcaklığını 36,5derecede sabit tutmaya çalışır.Vücutta ATP harcanır.

Buradan bu oyundan bu enerjinin bizim enerjimiz olduğunu kabul ettik diyelim,peki bundan sonra çıkacak olan sonuç nedir ya da nereye varmaya çalışıyorsun?

Alıntıları Göster
    Bu dediklerinizi ben statik elektrik diye biliyorum ama sen enerjiyi gözünüzle görün dersen ben bakmam bile...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.