Şimdi Ara

Buda benim MoToR kolleksiyonum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakında bu kolleksiyona benzinli çeşitleride katılır İNŞ.

En büyük ve En küçük motorlar :)

• ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShibLeg

ilginç
    Acaba ne için kulanıyosunuz bu koleksiyonu
    Bakması veya izlemesi filanmı hoş oluyo çözemedimde bi yardımcı olursanız ??

• quote:

Orijinalden alıntı: darkdrk

Acaba ne için kulanıyosunuz bu koleksiyonu
    Bakması veya izlemesi filanmı hoş oluyo çözemedimde bi yardımcı olursanız ??

Alıntıları Göster
    bu motorların biriylede disk zımpara yaparsınız artık yada mini torna yaptıklarınız çok güzel resimlerde naht sanatıda yaptığınız anlaşıldı belki başka sitelerden tanışıyoruzdur

• quote:

Orijinalden alıntı: HÜSAMCIK

bu motorların biriylede disk zımpara yaparsınız artık yada mini torna yaptıklarınız çok güzel resimlerde naht sanatıda yaptığınız anlaşıldı belki başka sitelerden tanışıyoruzdur

Alıntıları Göster
    naptın hocam sen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrcomposer

naptın hocam sen :D

Alıntıları Göster
    Bakır potansiyeli gördüm burada, şaka bir yana kullanmadıktan sonra pekte mantıklı gelmiyor saklamak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bisikletli

Bakır potansiyeli gördüm burada, şaka bir yana kullanmadıktan sonra pekte mantıklı gelmiyor saklamak :)

Alıntıları Göster
    Elinizde satılık motor var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srknkr123 -- 17 Ağustos 2012; 10:39:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknkr123

Elinizde satılık motor var mı?

Alıntıları Göster
    ELEKTRİKLİ ARABA YAPALIM MI PANPİŞ :D SENDE O YETENEĞİ GÖRÜYORUM GEREKLİ OLAN BÜYÜKLÜKTE MOTORU BULABİLİRSİN OLMADI RESİMDEKİLERİ BİRBİRİNE BANTLARIZ :D AMA ŞU EN BÜYÜK MOTOR İŞ GÖRÜR ASLINDA YAP DE YAPALIM :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GriPrens

ELEKTRİKLİ ARABA YAPALIM MI PANPİŞ :D SENDE O YETENEĞİ GÖRÜYORUM GEREKLİ OLAN BÜYÜKLÜKTE MOTORU BULABİLİRSİN OLMADI RESİMDEKİLERİ BİRBİRİNE BANTLARIZ :D AMA ŞU EN BÜYÜK MOTOR İŞ GÖRÜR ASLINDA YAP DE YAPALIM :D

Alıntıları Göster
    Farklı bir uğraş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbroodH

Farklı bir uğraş

Alıntıları Göster
    Gardaş napıyonuz siz bana bi söyleyin ? Nükleer reaktör mü yapıyonuz napıyonuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-balci

Gardaş napıyonuz siz bana bi söyleyin ? Nükleer reaktör mü yapıyonuz napıyonuz ?

amarikayı dize getirmenin peşindeyiz gardaş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crookshanks

sarhoşmusun acep?
    Hadi sattı bakırı maksimum 30 tl koydu cebine ihtiyaç duyduğunda bu motorları 1000 tl ye toplayamaz adam ve büyük bir vicdan azabına sebep olur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMSuN990

quote:

sarhoşmusun acep?
    Hadi sattı bakırı maksimum 30 tl koydu cebine ihtiyaç duyduğunda bu motorları 1000 tl ye toplayamaz adam ve büyük bir vicdan azabına sebep olur :D

Adam realist dağılın, sendede beyin potansiyeli görmek isterdim, ne yazıkki yok :S Ama gidip alırsın tabi
  • quote:

quote:

quote:

sarhoşmusun acep?

Adam realist dağılın, sendede beyin potansiyeli görmek isterdim, ne yazıkki yok :S Ama gidip alırsın tabi

Alıntıları Göster
    İyidir iyi gün gelir neyin lazım olacağı belli olmaz

• Bir sorum var su elektrikli oyuncak arabalar icin olan motorları nereden bulabilirim ?
  • quote:

quote:

quote:

sarhoşmusun acep?

yav he he ... sana lazım olan 50 liraysa gel koyayım cebine saçma salak fikir beyanında bulunup kafasını karıştırma adamın velet !

• quote:

quote:

quote:

quote:

sarhoşmusun acep?

yav he he ... sana lazım olan 50 liraysa gel koyayım cebine saçma salak fikir beyanında bulunup kafasını karıştırma adamın velet !

Alıntıları Göster
    ben sana 100 verim bit bazarından 2. el beyin al. Ne dersin ?

• quote:

Alıntıları Göster
    süper
  • quote:

senin gibi bitlere yakışır o yiğidim benim seninkini yenecek kadar beynim var çok şükür.
  • quote:

quote:

senin gibi bitlere yakışır o yiğidim benim seninkini yenecek kadar beynim var çok şükür.

Alıntıları Göster
    hocam da ferrari motoru yok sadece heralde ama bu şevkle giderse olur inşallah . Gerçekten değişik bi uğraş ev sanayi gibi :D gerçekten iyi bi uğraş farklı düşünmek çok hoş modayı herkesd takip ediyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.