Şimdi Ara

Bugün dışarda gezerken bi abi bizi dövdü [üzgünüz]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Selam Beyler.
    bugün dışarda arkadaşla elimizde kitap ve sigara ile liseli liseli dolaşıyorduk.Sonra sigaramız bitince karşıdan gelen bi abiden isteyelim dedik.Abi hemen "ne sigarası lan" dedi "liseye gidiyosunuz birde sigaramı içiyorsunuz"dedi
    Biz ayağa kalktık abinin üstüne doğru gidiyorduk ceketindeki lekeyi temizlemek için.Ben o ara 1-2 satır şiir söyledim abiye ama yanlış anladı galiba birden "konuşmassam ne olacak" dedi!
    Arkadaşım elindeki kitabıyla havadaki sineği vurmaya çalışırken abinin kafasına geldi ve abi hemen savunmaya geçti
    Arkadaşın suratına yumruk benimde karnıma tekme vurdu!

Sonra bi ara görüşelim abi kahve falan içelim dedim ama gene yanlış anladı heralde.

Bu forumdaki abiler kusura bakmasın belki sigara istediğimiz abi forumda takılıyor ama sigara istemek zorundaydık.Artık abilerden sigara falan istemeyecez..

Kısacası abi bizi tamamen yanlış anladı ne yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Corpse-37 -- 29 Aralık 2010; 22:20:28 >

• bak abi..
    abi diyorum cunku benden yasca buyuksun ben orta 2.sinifa gidiyorum ancak beni anan zaa xd'cilarla karistirma..ben kucuklugumden beri hep sinirliydim ve bunun ustune ergen siniri'de eklenince inan gozum hic birsey gormez oldu.. lakin konumuz bu degil, ben buraya giriyorum biraz guleyim, biraz egleneyim diye.. inanirmisin sene basindan beri ders calismiyorum devamsizligim simdiden 16 gun.. niye diye sorarsan seni takip ediyorum senin yuzunden ailem beni psikolog'a goturucek ve ruh hastasi oldugumdan supheleniyorlar..ve takiplerim sonucu ulasmis oldugum bir sonuc var.. ne zaman işe yaramaz bir baslik gorsem yine diyorum yine o abi yine baslik acmis ve benim sinir katsayim bu sefer iki katina cikiyor.. yeter gercekten yeter bu durumunda bir dozu olmali ve sen gercekten abarttin.. yarin okula gitmeyecegim ve okuldaki butun arkadaslar okulu kırıcaz.. simdi sen yine sorucaksin neden diye.. site admin'iyle gorustum ip adresini aldim ve ev adresini tespit ettim.. butun arkadaslarimla yarin sabahin erken saatlerinde evine gelip senin hayatina incir ağacı dikicez. mahallen'de anan zaa diye tezahurat yapicaz.. daha sonra zula yapmis oldugumuz; kelebek, rambo bicagi, çakı vb. emanetleri gelip senin evine sokacağız.

• sesli guldum :D
  • Kahkaha Attım fena yapmışınız Ha İyi Senaryo
  • aha dövdüğüm liselinin teki burda takılıyomuş lan gerçekten.
    durumunuz nasıl iyi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

aha dövdüğüm liselinin teki burda takılıyomuş lan gerçekten.
    durumunuz nasıl iyi mi

Ya abi alttarafı sigara istedik bizi dövdün yaKarnıma nasıl vurduysan çok ağrıyo abi hamileyim galiba
  • Türkiye'da kaliteli atar azalmış. Hep şu dizilerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkefur -- 29 Aralık 2010; 22:34:18 >
  • GDO lu ürünler yeni nesili bu hale getirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sodalayn

anan bizde <3

• doğaçlama dedikleri bu olsa gerek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.