Şimdi Ara

Bugün İlk Kez Pastırma Yedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hem çiğ yedim,hemde yumurtayla kavurup.sabahtan beri su içmekten bir hal oldum. ve bugüne kadar yememekle birşey kaybetmediği mi anladım.

• pastırmalı börek ye bi de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QmmeR

pastırmalı börek ye bi de.

daha mı güzel oluyo,yoksa tam aksi mi
  • Ne kadar hassas insanlarsınız, hangi insan pastırma yedi diye, tüm gün su içme ihtiyacı duyup, bunu birde paylaşma ihtiyacı hisseder ki.

Arkadaş grubu ile birşey yenildiğinde, bu çok yağlıydı, yok şöyle baharatı vardı, şöyle midem ağrıyor iki gündür, diyen meriçsin heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Little big Metal -- 7 Haziran 2014; 21:29:34 >
  • pastırma gibisi var mı yav sen hangi marka yedin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unrealworld790

hem çiğ yedim,hemde yumurtayla kavurup.sabahtan beri su içmekten bir hal oldum. ve bugüne kadar yememekle birşey kaybetmediği mi anladım.

Yav he he pastırmaya çamur atma en güzel yiyecklerden biridir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim sen bi pastırmalı paçanga böreği ye sonra gel

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QmmeR

pastırmalı börek ye bi de.

daha mı güzel oluyo,yoksa tam aksi mi

paçanga böreği diyecektim kardeş üstteki yazmış :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamam sakinim -- 7 Haziran 2014; 21:36:11 >
  • Pastırmalı kuru fasülye ye fikrin değişecektir....

• quote:

Orijinalden alıntı: Little big Metal

Ne kadar hassas insanlarsınız, hangi insan pastırma yedi diye, tüm gün su içme ihtiyacı duyup, bunu birde paylaşma ihtiyacı hisseder ki.

Arkadaş grubu ile birşey yenildiğinde, bu çok yağlıydı, yok şöyle baharatı vardı, şöyle midem ağrıyor iki gündür, diyen meriçsin heralde.

+9999999999999999999999

• quote:

Orijinalden alıntı: Little big Metal

Ne kadar hassas insanlarsınız, hangi insan pastırma yedi diye, tüm gün su içme ihtiyacı duyup, bunu birde paylaşma ihtiyacı hisseder ki.

bu hassaslık değil gibi sanki yaw. yemekte de kültür farklılıkları vardı sanki.urfada insanların günlük yediği bol acılı yemekleri,istanbulda ve ya acı sevmeyen bir şehirde yaşayan birisi yediği zaman kana kana su içer,çok acı olmasından şikayet eder.hindistanda çok sevilen köri sosunu bizim insanımız yese,tadından şikayet eder.baharatlı çay içtiği zaman,bu nasıl çay be der.bunlar yemekteki ve tad algısındaki farklılıklardı yanlış hatırlamıyorsam.yok ya bunlar hassaslıktı demi.ha birde herkes yaptığı şeyi böbürlenme amaçlı veya sonradan görme meriç misali hemen paylaşıyımdan ziyade şeylerde düşünebilir.mesela ne biliyim.ya bak ben bunu yaptım.bu yaptığım şeyi yapmak isteyenlerin merak ettikleri bir şey varsa cevaplıyım.ben doblo aldım,hemen konu açtım.bak bak ne görgüsüz.birde şöyle düşün,abi araban hayırlı olsun bende almayı düşünüyorumda acaba memnunmusun,artıları eksileri nelerdir.veyahut başka bir önerin var mıdır.sana göre ne gerek var yahu.görgüsüzlükten başka birşey değil.sana bir öneri.... hayat güzeldir

• pastırmayı ekmeğin arasına koyup yiyorum güzel oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***redbull***

Pastırmalı kuru fasülye ye fikrin değişecektir....

birde onu deneyelim yarın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ***redbull***

Pastırmalı kuru fasülye ye fikrin değişecektir....

birde onu deneyelim yarın.

Şarküteri mi soydunuz la dayanamayıp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.