Şimdi Ara

BUGÜN ZEONNT2 YE DONANİMHABER LONCASİ OLARAK AKSAM SAAT 4 GİBİ BASLAYACAGİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
1.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Akşam uzeri saat 4 gibi Zeon mt2ye başlamayı düşünüyoruz. emek server. Rc kuracağım ve loncaya sadece donanım haber oyuncularını alacağız başta. Şuanlık bukadar bilgi verebiliyorum. Servere başladıktan sonra resimler videolar vsler oyuncular hepsi konuda yazılacaktır.

Hayırlı günler iyi forumlar.

_____________________________________________________________________________________

RC ip : 11586467 buyrun gelin forum olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banny333 -- 23 Ağustos 2015; 13:25:22 >

• Keske 6 7 sene onceki ortam olsada su oyunu oynasak ama gecti artik.
  • JKetch kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam hayırlı günler.

DH ekibi olarak emek svye başlayabiliriz TR yerine. Zor bitane bulup bence güzel olur sıkıntı olmaz.

İyi forumlar.
  • banny333 B kullanıcısına yanıt
    güzel olurdu iyi bir pvp ama şuan pvp yok gibi yada ben bulamadım. Çoğunluğu kapanıyor zaten. eğer iyi online lı yeni açılmış betalı emek sw bulursan başlayabiliriz
  • PhiLum P kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam.

Betalı pvp sıkıntı olur gibime geliyor. 99 son 1 başlangıç Triton mavili bir sv daha iyi olur. Ama senin gibi istek olursa 5 10 kişi başlayabiliriz. Çoğunluk olduğumuz içinde ejder catacomb filan daha çabuk yaparız sıkıntı olmaz.
  • banny333 B kullanıcısına yanıt
    farketmez hocam o da olur tritonlu yani. ama sıkıntı iyi bir pvp bulmakta
  • Meritmt2 ye basladim 2000-3000 onlinei var gelin isterseniz
  • hocam aslında yeni açılan bir tane olsa daha iyi olur ama arkadaşların düşüncesi ne bakalım. ayrıca online o kadar önemli değil geçen 1-2 gün bir sw yi oynamıştım yeni açılmıştı 1000 online ı vardı ben bıraktıktan 5 gün sonra kapanmış. güvenemiyorum ama bakalım bulabilecek miyiz . arkadaşlar ne düşünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhiLum

hocam aslında yeni açılan bir tane olsa daha iyi olur ama arkadaşların düşüncesi ne bakalım. ayrıca online o kadar önemli değil geçen 1-2 gün bir sw yi oynamıştım yeni açılmıştı 1000 online ı vardı ben bıraktıktan 5 gün sonra kapanmış. güvenemiyorum ama bakalım bulabilecek miyiz . arkadaşlar ne düşünüyor

Ben biraz basladim hosuma gitti ama calisiyorum aksam 9-10 gibi online olabilirim anca. Yalniz oyunda basta para kasmak cok zor ama sonrada 1 t yapmak bile basit
  • online ı 400 500 olsa da yeter bence 1 hafta önce açılmış pvpm2 var güzel bir pvp 1-99 lv link paylaşımı yasak herhalde. turk mmo da görmüştüm isteyen bakabilir oraya. güzel sw ye benziyor..

edit : görmemişim online saat in önemli değil pek oynasan da olur yetişirsin bize :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhiLum -- 20 Ağustos 2015; 14:18:03 >
  • quote:

online ı 400 500 olsa da yeter bence 1 hafta önce açılmış pvpm2 var güzel bir pvp 1-99 lv link paylaşımı yasak herhalde. turk mmo da görmüştüm isteyen bakabilir oraya. güzel sw ye benziyor..

edit : görmemişim online saat in önemli değil pek oynasan da olur yetişirsin bize :)

Cok basladim oyle serverlere de kapandi çoğu garantisi yok pek.
  • garantisi yok ama uzun ömürlü sw lerde var yani. ben pvpm2 diyorum sizin düşünceleriniz neler ?
  • quote:

garantisi yok ama uzun ömürlü sw lerde var yani. ben pvpm2 diyorum sizin düşünceleriniz neler ?
    takipp başlarsanız benle birlikte 3-4 kişi getirrim
  • Gençler bence birisi server açsın.40 tlye 2gb lik alsa yeter.Sonea bizde gelelim oyuna bize torpil yapsın.Açabilecek varmı pvp server
  • Vito Carleone kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam

Düşünce efsane biz başlarız svye ya öyle kimseye yük olmayalım gerek yok. Biz efsane oluruz hocam :D DonanımHaber Loncası adı altında asi ve efsane gençler

• quote:

Orijinalden alıntı: Vito Carleone

Gençler bence birisi server açsın.40 tlye 2gb lik alsa yeter.Sonea bizde gelelim oyuna bize torpil yapsın.Açabilecek varmı pvp server
    İngilizcenize güveniyorsanız ve çok güzel bir emek PvP oynamak istiyorsanız , Google a "metin2 factory" yazın. Ben 1 haftadır falan oynuyorum hepinizi de beklerim. 7/24 online ve çok ilgili bir gmleri var. Oyuncular da server de oldukça kaliteli. Ben sadece geceleri girebiliyorum oyundaki nickim "AdRe" hepinizi beklerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: banny333

Merhaba hocam

Düşünce efsane biz başlarız svye ya öyle kimseye yük olmayalım gerek yok. Biz efsane oluruz hocam :D DonanımHaber Loncası adı altında asi ve efsane gençler

Aynen öyle :)) Donanımhaber loncası kurarız bide kurucu torpil yaptınmı tamamdır kurabilecek var mı acaba

• Emek pvp oynayalım bence çünkü senin dediğin çok fazla emek ister malum okullar :( ben pvpm2 diyorum yinede sizin düşünceler neler ?

edit : zeonmt2 de olabilir yeni açılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhiLum -- 21 Ağustos 2015; 10:08:47 >
  • PhiLum P kullanıcısına yanıt
    Hocam Emek PVP diye çok kasmayacağız ilerisi için zaten başlarken svye 5 10 kişi başlayacağız MERAK ETTİKLERİNİZ başlıklı konumdada 30 lvlde nasıl para item yapılır anlattım kırarız 1 hafta metin 75 80 90 kasarız 1 hafta sonunda hepimiz zaten 80 85 oluruz hallederiz herkesi 90 a birdaha ver elini ejdere generale 1 haftada hepimiz için pettir Mavidir Tritondur yapsak yaklaşık 2 haftada full çar yaparız 2 hafta okulların başı zaten pek birşey yok 2 haftada oynar tadını çıkarırız gerisinide o zaman düşünürüz.
  • Ben 2 yıldır Metin2 oynamıyorum.Metin2 de Anadolu ve sancak serverinde piyasa nasıl bilen varmı savaşcı bklar fln 5 efsunlu itemler kac m
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.