Şimdi Ara

Bunca millet yurtdışına nasıl çıkıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar instaya giriyorum herkes roma,paris storyleri yüklüyor. Bu insanlar yurtdışına nasıl gidiyor böyle? Üniversite ögrencisiyim 4.60 avroyu görünce kafamdaki bütün hayal baloncukları sönüyor. Peki bu millet nasıl gidiyor??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Erasmus falan mi yoksa direkt gezmek icin mi? Millette para var hocam. Ben metrobuse bastigim akbilin hesabini yapiyorum.

• Bende ona şaşıyorum.
    Geliyorlar forum köşelerinde ağlıyorlar "Et yiyemiyoh çoh pahalı,arabaya benzin alamıyoz çoh pahalı" ama 2 gün sonra bakıyorsun adam instaya eyfelin önünden foto atmış.
  • hep borç harç yoksa 2000 tl maaş alan adam nasıl ev araba alıyor zannediyorsunuz
  • Hocam fıraat kovalıyor fakirler 50 euroya gidis gelis bulabiliyorsun bazen 250 liraya mis gibi yol paran ardından 1 haftadada en baba 200 euro harcanır en fazla 1000 liraya olayı kapatıyon mekanlar falan tr deki gibi insan öpmeye yönelik degil en pahalı bira 3 euro mekanda

• Thesis Statement kullanıcısına yanıt
    Erasmusla gideni anlıyorum üstad ama tanıdığım maddi durumu ultra iyi olmayan arkadaşlarım falan hepsi gidiyor. Cözemedim bu işi.

• ben 280 euroya amsterdama gittim 5 gün 4 gece uçak+rezervasyon
  • loses kullanıcısına yanıt
    Hocam bizde kovalıyoruz ama 4.6yla çarpınca fırsattan bile vazgeçiyorum

• katusha_ kullanıcısına yanıt
    Baba bunu nasıl yaptın aydınlat bizi

• mouthofgothmog M kullanıcısına yanıt
    ben tur ile gittim 22 ocakta şuan bitti önceden roma-paris-amsterdam-orta avrupa(viyana çek macaristandı galiba) turları vardı yazın yine olur takip et baharda da amsterdam falan var istiyorsan gidebilirsin

https://unifrogtravel.com/TourTypes
  • Yurt disina cikmak isteyen ya ogrenci olacak, ya bordrolu calisan olacak ya da emekli olacak.
    Bunlardan birine sahipseniz herhangi bir AB ulkesine gidebilirsiniz turist amacli. Para kisitliysa tavsiyem Ispanya,Guney-Orta Italya, Dogu Blogu ve Balkanlar. Gezilecek gorulecek bir suru yer var.

simdi burasi genc oldugu icin interrail diye birsey var onu deneyin derim. Elbet para lazim. Haziran-Temmuz komilik dahi yapsaniz bu saydigim ulkelere gidecek para biriktirirsiniz.

Hicbirsey o kadar zor degil. Zor olan kafanizdaki perdeler ve acmazlar kardeslerim.
  • Para lazim tabi ben 2 sene once ispanya yapmistim mukemmeldi 3 bin harcadim ama.simdiki kur daha yuksek 5 gun kalmistim

Ama.millet zengin harbiden sokaklar araba dolu mesela herkeste araba var millet kafelerde avmlerde,olmasin demiyorum ama arada cok fark var belli bi gelir dengesi yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.