Şimdi Ara

Burs kartındaki parayı nakite çevirmek. ACİL, FİKİRLERİNİZ BEKLİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. sorun şu ki burs aldığım ziraat bankası kartım şu anda bende değil ve benim içindeki paranın bir kısmını almam lazım. elimde bir adet iş bankası kartı var. ve kartı sadece internet üzerinden yapılan alışverişler için kullanabiliyorum. hafta sonu olduğunu ve işimin zor olduğunu biliyorum ama o karttaki paranın bir kısmını nasıl iş bankası hesabıma aktarabilirim ? lütfen yardım. kesinti falan umrumda değil. yeter ki aktarayım.

• altın al sonra hemen bozdur alsana nakit
  • Onu boşver bu sene KYK açıklanmayacak galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 12 Aralık 2015; 1:38:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum kart bende olsa öyle yapıcam zaten de kart bende değil işte :) kart bilgilerim, alışveriş yaparken sms onayının geldiği telefon falan hepsi bende. ama internetten alışveriş yapaibliyorum sadece.
  • bir umut yukarı taşıyalım
  • Ne yapmayı bekliyorsun ki. Yapabileceğin tek şey dijital oyun yada oyunlar için yüklenen oyun paraları alıp satman. O da uğraştırır ve baya bi zararın olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Justice-

dostum kart bende olsa öyle yapıcam zaten de kart bende değil işte :) kart bilgilerim, alışveriş yaparken sms onayının geldiği telefon falan hepsi bende. ama internetten alışveriş yapaibliyorum sadece.

İnternet bankacılığını açtır telefonla arayıp? Kartim kayboldu de ya da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi hesabından arkadaşının hesabına havale yap net üzerinden ordan da çek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smartyy kullanıcısına yanıt
    AcayipKuark kullanıcısına yanıt
    kartım kayboldu desem 15 günden önce gelmez :) hah bir de aradım az evvel ama şu anda sistemlerinde sorun varmış. hafta içi gelmeden internet bankacılığını açtıramam çünkü telefonumu değiştirmiştim ama güncel değil hala bankadaki telefonum. giriş yaparken gelmesi gereken sms gelmiyor yeni hattıma. eski hattım da kayıp. her şey üst üste geldi.

@acayipkuark dostum internet bankacılığı kullanamıyorum şu anda. sadece alışveriş yapabilirim internetten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Justice- -- 12 Aralık 2015; 1:58:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.