Şimdi Ara

bursa-antalya yolculuk tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. 1 haftalık tatilim için bu gece sabaha karşı bursadan antalyaya yolculuk yapacağım. güzargahım bursa-bozuyük-kütahya-afyon-burdur-antalya-side olacak. ısparta yolunu seçmeme nedenim yolun bölünmüş olmayacağı.
    bu güzargahı en son 2 yıl önce kullanmıştım.
    o yüzden bu güzargahta dikkat etmem gereken bir şey varsa paylaşırsanız sevinirim. radar,gezilecek görülecek durulacak mola verilecek vb..

• kimse cevap yazmamış. ben kendim sorup kendim cevaplamış olayım :) 28.temmuz sabah 5te bursadan yola çıktım. burdura kadar mola vermedim. burdurda hasbahçe diye güzel bir kahvaltı salonunda kahvaltı ve dinlenmeden sonra yola devam ettim.antalya manavgat arasında güzel bir çevre yolu yapılmış ama 20-30 km falan sanırım sonrası aynı. dönüşte salda gölüne uğradım. yollar fena değil ama saldaya kadar 100km bölünmüş yol yok. ordan dinar afyon istikametine çıktım ve dönüşü dün gece tamamladım. yolda araç radarı denk gelmedi. dönüşte acıgöl tarafında karşıda vardı sadece. yolda hız limitlerine uyarsanız sorun yok. hız limitleri uygun.
  • Altani A kullanıcısına yanıt
    Salda gölüne ben de uğramayı düşünüyorum 2 yaşında çocukla beraber yolu uzatıp uğramaya değer mi? Salda bölgesi için tavsiyeleriniz olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim de 3 yaşında çocuğum var salda gölüne ben sadece görüp fotoğraf çekmek için uğradım. salda köyü bölgesi gerçekten gittiğime değdi görüntüsü şahane. ama halk plajı tarafı sıradan.benim için değdi.bence oraya kadar gitmişken görün derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.