Şimdi Ara

Burslu İnşaat Mühendisliği - Bilgi Mi, Kültür Mü, Yeditepe Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu üç üniversitede burslu olarak inşaat mühendisliği tercih edebilirim. Üniversitelerin sitesinde en baktım ve akademik kadro anlamında en iyi kültür üniversitesi olarak gözüküyor. Ayrıca kültür'ün inşaat mühendisliğini pek bir övüyorlar. Yeditepe kampüs olarak çok güzel ancak 1 profesör,1 doç, 3 yrd doç var. Bilgide tam zamanlı 1 profesör,1 doç, 3 yrd doç var. Sözelde çok iyi ama mühendislikte iyi değil gibi. Kültürde 8 profesör, 4 doçent, 13 yrd. doç var ve bunun dışında bu bölümde okutmanlar, öğretim görevlileri ve mühendisler mevcut. Ne diyorsunuz?

• ilk inşaat mühendisliği bölümü açma yetkisi kültür üniversitesindeydi. kadrosu ve akademik yapısı bu bölümde çok iyi. Çoğu yarışmalarda ODTÜ ve Boğaziçi öğrencilerini geride bıraktıklarını biliyorum. Bilgi ve yeditepe bu bölümde yeniler. Bilginin mühendisliğini ben önermiyorum ama. Şahsi kanaatim şu şekildedir: Kültür, Yeditepe, Bilgi sıralamasıdır. Başarılar diliyorum.
  • İnşaat seçicem. Küçüklüğümden beri hayalimdi. Umarım İTÜ gelir. =)

Senin soruna gelince inşaatta kültürün çok iyi olduğunu biliyorum. Adamların kadrosunda Akın Önal ve Yusuf Hatay Önen gibi devler var. Ben kalite açısından kültür derim. Benimde tercihlerimde burslusu mevcut.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.