Şimdi Ara

Çakma Adidas(adicolor) aldım 3 adet foto.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
10.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Çakma Adidas(adicolor) aldım 3 adet foto.

35 liraya aldım hoşuma gitti orjinalini daha önceden pek görmediğim için orjinali ile ne kadar fark var bilmiyorum sizce nasıl yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Fenafillah* -- 16 Eylül 2009; 23:38:10 >

• Bence mukemmel sahsen ben anlamadım cakma oldugunu, umarım omru uzun olur.
  • Güzel görünüyor güle güle giy peki yanında renk kartları var mı ?
  • o tabandaki adidas dan anlaşılıyo çakma olduğu
    gene iyi 35 e
  • Hakkaten çakma gibi durmuyor..
  • Guzelmiş
  • Hayırlı Olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadocx

o tabandaki adidas dan anlaşılıyo çakma olduğu
    gene iyi 35 e

ayakkabının içindeki adidas yazısından mı yoksa o dil deki simgeden mi bahsediyorsun ?
  • Çakma olduğu %100 belli neden insan sahte bir ürün alırki?Param yoksa hiç giymem o ürünü daha iyi..
  • Güzel görünüyor 35 liraya değer bence iyi günlerde kullan
  • Evet tabanın yanındaki simge olmasa güzel olacakmış.
  • yuvarlak simge varya ondan bahsediyor adicolor yazısının altında ki
    nerden aldın iyi almışsın
    gg giy
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

yuvarlak simge varya ondan bahsediyor adicolor yazısının altında ki
    nerden aldın iyi almışsın
    gg giy

ya evet orda bi garip çıkmış ama o simge normal düz fotosunu çeker atarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Àhmet

Çakma olduğu %100 belli neden insan sahte bir ürün alırki?Param yoksa hiç giymem o ürünü daha iyi..

Senin şu orjinal dediğin ürünler endonezya , tayland , çin gibi ülkelerde yapılıyor.Bunun neresine 130-200 lira para verelim.Şahsen verdim ben 130a superstar aldım ama bi daha ölsem almam çünkü bu olayları öğrendim.Alırım 3-4 tane çakma , hiçte belli olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Beatles

quote:

Çakma olduğu %100 belli neden insan sahte bir ürün alırki?Param yoksa hiç giymem o ürünü daha iyi..

Senin şu orjinal dediğin ürünler endonezya , tayland , çin gibi ülkelerde yapılıyor.Bunun neresine 130-200 lira para verelim.Şahsen verdim ben 130a superstar aldım ama bi daha ölsem almam çünkü bu olayları öğrendim.Alırım 3-4 tane çakma , hiçte belli olmaz

+9999

• nerden aldın hacı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

nerden aldın hacı?

güngörende bir sokak arasında
  • bende dün aldım superstar çakma.biyerinde hatası yok çakma oldugu belli olmuyo.Alırken adam aynen şöyle demişti 'bunlar orjinal kaliteli 3-4 dayanır en az ' aynen böyle dedi sanki karşısında enayi varmış gibi neyse gg giy
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Beatles

quote:

İyi güzelde çakmalarda da orjinalin rahatlığı pek olmuyor yav..
    Gerçi benim süperstarlar eskidi biraz.. şu adidasın koşu ketenlerinden alıcam.. Aradığım modeli bi türlü bulamadım.. Komple bez keten, 2 tane modeli var biri Komple gri - kırmızı çizgili diğeri yine komple gri-mavi çizgili olanı.. Süperstarlardan önce onları giyiyodum rahatlık bakımından 10 basar.. Ah bi bulsam

• 1 ay sonra tabanı yamulmaya başlar demedi deme
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.