Şimdi Ara

Camdaki lekeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2011 model elantra aracım var camdaki lekelerin ne oldugunu anlayamadım kirecli su degil bircok kez yıkandi sildim sirkeli su denedim beceremedkm 2. El almistim sizce ne lekesidir nasil cikartilir varmi bir bildiginiz
    Camdaki lekeler
    Camdaki lekeler

• Cama pasta atacak ve geçecek. Sonra onun bir sıvısı var kayganlaştırıcı onu sürecek. Yağmur vs gibi durumlarda da su tutmayacak, iz yapmayacak. Onlar kireç lekesi. Muhtemelen arabayı yıkatıp kurulatmadı veya arabayı çektiği yer bir bina yanı ve o binanın boyasından seken damlalar leke yaptı. Benim arabamın boyasında bile vardı bu lekeler. Gerçekten çok gıcık ve pis bir durum ama çözümü basit.
  • cam filmi lekesi değilse 3D glass cleaner tarzı bir ürün işinize yarar.
  • Teknode kullanıcısına yanıt
    2 yildir kullaniyorum kac defada arac yikatmksimdir gitmedi hic bi sekilde pasta olayini bir arastirayim tesekkur ederim
  • kireç lekesi ise musluk kireç çözücü tarzı ürünler var. krom musluktaki izleri siliyormuş. ondan kullanılsa zararı olur mu ? temizler muhtemelen.
  • Sonaxın cam cilası ürünü var. O da işe yarayabilir.
  • 3d eraser var hocam ondan alın. bende de vardı benim işimi gördü şuan temiz memnun kaldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.