Şimdi Ara

(Cannot to FTP server)bu ne yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • :.::.:.:.:.:.:.:.::.:.:.:.:.:..:.:.::.:::::::............................................................................

ya arkadaşlar ben 2 haftadır oyunda deildim.Bu gün girmeye çalıştım bu hatayı verdi yardım edin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordofkaka -- 21 Aralık 2006; 22:52:38 >

• update gelmiştir ftp den yüklemesi lazım bunu.

site açık olmayabilir sonra tekrar dene yada firewall u kapatıp da bağlanmayı dene. ben firewall açık olduğu zaman update yapamıyorum, senin sorunun da bu olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KOfactor

update gelmiştir ftp den yüklemesi lazım bunu.

site açık olmayabilir sonra tekrar dene yada firewall u kapatıp da bağlanmayı dene. ben firewall açık olduğu zaman update yapamıyorum, senin sorunun da bu olabilir.

teşekkürler
  • quote:

update gelmiştir ftp den yüklemesi lazım bunu.

ya arkdaşaım ben bilgisayarı yeni adlımda firewallı nerden kapatıcaz bilmiorum.Bu arada site açık kaç kere deniom olmuo yardım edersen çok makbul geçer
  • UP! lütfen cvp bekliorum
  • 26 kişi bakıo ama 1msg UP!
  • ANLAŞILDI BU FORUM YARDIM VE PAYLAŞMA FORUMU DEİL(VEYA SADECE BURASI) SİZ O YILDIZLARDAN HAVA ATARAK NELER ÇIKTIĞINI KONUŞUN MİLLETİN AĞZINI SULANDIRIN ŞURDA 3. SAYFADAN ÇIKARDIĞIM KONUMLA İLGİLENMEYİN:YAZIKLAROLSUN SİZE YARDIMSEVERLİĞİNİZDEN UTANIN
  • ya madem bilmionuz peki nası oynuonuz!!!
  • kardeş ayarlara giriceksin sağ alt köşede program var oradan ayarlara gir biraz kurcala yaparsın
  • ben norton kullanıyorum. onu disable edip update yapabiliyorum ancak. sen ne kullanıyosan onu kapatıp dene. windowsun kendi firewall unu denetim masası güvenlik merkezinden kapatabilirsin.

yine olmazsa kendin
    ftp://download.knightonlineworld.com/knight/upgrade
    bu siteden indir yeni gelen zipleri, knight online klasörünün içine aç. dosyaların değiştirilmesi sorusuna evet de..
    (bu siteye de giremezsen yine firewallu kapatıp bağlanmayı dene)
  • quote:

ben norton kullanıyorum. onu disable edip update yapabiliyorum ancak. sen ne kullanıyosan onu kapatıp dene. windowsun kendi firewall unu denetim masası güvenlik merkezinden kapatabilirsin.

yine olmazsa kendin
    ftp://download.knightonlineworld.com/PUB/knight/upgrade
    bu siteden indir yeni gelen zipleri, knight online klasörünün içine aç. dosyaların değiştirilmesi sorusuna evet de..

+1

• quote:

ben norton kullanıyorum. onu disable edip update yapabiliyorum ancak. sen ne kullanıyosan onu kapatıp dene. windowsun kendi firewall unu denetim masası güvenlik merkezinden kapatabilirsin.

yine olmazsa kendin
    ftp://download.knightonlineworld.com/knight/upgrade

Siteye malesef giremiom 1468 i biri bana atabilirmi?

yada 1453 dahil tüm patchleri alıp bir zipin içine atıp bana verebilrimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordofkaka -- 23 Aralık 2006; 20:40:47 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Xenophabia

ftp://download.knightonlineworld.com/PUB/knight/upgrade

sen bu adresin açılıp açılmadığını kontrol ettin mi yazarken ?

quote:

Orjinalden alıntı: lordofkaka

Siteye malesef giremiom 1468 i biri bana atabilirmi?

yada 1453 dahil tüm patchleri alıp bir zipin içine atıp bana verebilrimi?

KO 1453 download adresi:
    http://www.download.com/Knight-Online/3000-7541_4-10591347.html?tag=lst-0-1

bunu zipleyip atabilmek gibi bi ihtimalim yok, yaklaşık 500 MB lık bi dosya. download.com daki linkten indirebilirsin.

http://rapidshare.com/files/8695997/KO_Patch.zip (linki kopyala yapıştır)

bunlar da 1454 ten itibaren patcler. rapide attım. indirip sırayla 1453 ün üzerine aç, dosyaların
    değiştirilmesi sorusunu onayla. sonra options tan oyun versiyonunu 1.468 e yükselt, hemen altındaki
    "Contents of the update" butonuna tıkla, çıkan pencereye "evet" de.

umarım hallolur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOfactor -- 23 Aralık 2006; 23:21:51 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.