Şimdi Ara

Canon 450d - Nikon d3100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu iki kamerayı düşünüyorum. İkinci el alacağım. Ama arada 300 lira fark var. Bu farka değer mi ?

• Sizin belirlediğiniz fiyat nedir?Hangisi 300TL farkla önde?
  • Canon 700 lira Nikon 1000 lira. Tabi ki çok fark yoksa Canon işime gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: difdenk

Canon 700 lira Nikon 1000 lira. Tabi ki çok fark yoksa Canon işime gelir.
    Eğer 1000 lere çıkabilirseniz seçenek olarak çok daha özgür olursunuz.Hatta sıfır olarak 1100D de bakabilirsiniz.

Burada tabi makinaların durumu önemli ancak aynı durumda olsa ben 450D alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Eğer 1000 lere çıkabilirseniz seçenek olarak çok daha özgür olursunuz.Hatta sıfır olarak 1100D de bakabilirsiniz.

Burada tabi makinaların durumu önemli ancak aynı durumda olsa ben 450D alırdım

Hayyamda spot 1100 fiyatları ne alemde bilginiz var mı ?
  • quote:

Merhaba,
    Siz bilirsiniz ama bence 1100d'yi spot piyasadan almanıza hiç gerek yok.Çünkü bu modelin garantili ve spot fiyatları çok yakın seviyelerde listeleniyor.
    Bu arada,450d başlangıç için güzel bir makine ama d3100'ün imaj kalitesi biraz daha iyi diyebilirim.
    İyi akşamlar hoşçakalın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.james

quote:

Merhaba,
    Siz bilirsiniz ama bence 1100d'yi spot piyasadan almanıza hiç gerek yok.Çünkü bu modelin garantili ve spot fiyatları çok yakın seviyelerde listeleniyor.
    Bu arada,450d başlangıç için güzel bir makine ama d3100'ün imaj kalitesi biraz daha iyi diyebilirim.
    İyi akşamlar hoşçakalın..

Alıntıları Göster
    HİÇ DEĞMEZ BENCE O PARAYA İKİNCİ EL

• quote:

Orijinalden alıntı: sereflikoc29

HİÇ DEĞMEZ BENCE O PARAYA İKİNCİ EL

Alıntıları Göster
    ikinci el 450d kullanıyorum bende, sıfıra gerek yok alıcaksın ıyıce ogrendıgın zaman 1 2 sene en az sonra, orta sınıf bi sıfır makıne alırsın eos60d gibi bidaha baslarsın lest takviyesine bu arada 450d + 50mm cok iyi işler cıkartıyor denedım bılgıne

18-55 is le

bi kac fotoda vereyım sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlevent -- 3 Nisan 2012; 18:19:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

ikinci el 450d kullanıyorum bende, sıfıra gerek yok alıcaksın ıyıce ogrendıgın zaman 1 2 sene en az sonra, orta sınıf bi sıfır makıne alırsın eos60d gibi bidaha baslarsın lest takviyesine bu arada 450d + 50mm cok iyi işler cıkartıyor denedım bılgıne

18-55 is le

bi kac fotoda vereyım sana

Alıntıları Göster
    700 liraya 450d yi nerden buldunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazan_d

Sahibinden. Şöyle diyim 700 liraya bulmadim aslinda. 450 d nin tum kutu içeriği tripod çanta 2 tane filtre ve 50 mm 1.8 lens 975 liraydı. Fakat alamadım ekonomik sebeplerle şu anlık. İlgilenirseniz sizi yönlendireyim.
  • quote:

quote:

Sahibinden. Şöyle diyim 700 liraya bulmadim aslinda. 450 d nin tum kutu içeriği tripod çanta 2 tane filtre ve 50 mm 1.8 lens 975 liraydı. Fakat alamadım ekonomik sebeplerle şu anlık. İlgilenirseniz sizi yönlendireyim.

Alıntıları Göster
    ben 800 e almstm aynı sıteden
  • quote:

quote:

bende 700 civarları bişi arıyorum hocam bu işe yeni başlıcam o yüzden fazla açılmak istemiyorum ama gene sağolun

aslında 450d nin menüsü ingilizce olduğu için ve bütceme 1000d daha yakın olduğu için 1000d mi alsam daha ona bile karar veremedim ben

• quote:

quote:

quote:

bende 700 civarları bişi arıyorum hocam bu işe yeni başlıcam o yüzden fazla açılmak istemiyorum ama gene sağolun

aslında 450d nin menüsü ingilizce olduğu için ve bütceme 1000d daha yakın olduğu için 1000d mi alsam daha ona bile karar veremedim ben

Alıntıları Göster
    450 alın bence denemek ogrenmek ıcın en ıyı cıhazlardan sıfıra gerek yok dusuk sutterlı cıhaz yeterli 450d 500d aynı fotoyu ceker

• quote:

450 alın bence denemek ogrenmek ıcın en ıyı cıhazlardan sıfıra gerek yok dusuk sutterlı cıhaz yeterli 450d 500d aynı fotoyu ceker

iste benimde takıldığım nokta orası shutter sayısı bunu nasıl ögrenebilirim canon da satıcı belki shutter sayısını az sölüyo nerden bilicez?
  • quote:

quote:

iste benimde takıldığım nokta orası shutter sayısı bunu nasıl ögrenebilirim canon da satıcı belki shutter sayısını az sölüyo nerden bilicez?

Alıntıları Göster
    eos info diue ufak bi program var kamareyi baglarsın bılg sutterı anında soyler

• quote:

hocam sölediğiniz program bu mu? ve siz bu programın rakamsal doğrulugunu denediniz mi?

http://www.astrojargon.net/EOSInfo.aspx
  • quote:

quote:

hocam sölediğiniz program bu mu? ve siz bu programın rakamsal doğrulugunu denediniz mi?

http://www.astrojargon.net/EOSInfo.aspx

Alıntıları Göster
    evet denedım kendı cıhazımıda bu sekılde aldım

• quote:

evet denedım kendı cıhazımıda bu sekılde aldım

Alıntıları Göster
    ikisi de süper makina!
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemi21

ikisi de süper makina!

Alıntıları Göster
    canon 450d almak istiyorum. zoom çekimler yapıcam özellikle. işime yarar mı karar veremiyorum ama. yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: senem000

canon 450d almak istiyorum. zoom çekimler yapıcam özellikle. işime yarar mı karar veremiyorum ama. yardımcı olurmusunuz

450d de zoom yapılmaz alıcagnz lense gore zoom belırlenır yani 18-55 le kullanmak baska 55-250 ile kullanmak baska zoom degerlerı verır dslr bilginiz yoksa mutlaka arastırın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.