Şimdi Ara

Carlos yolu açacak`

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adnan Polat, " Carlos'un ismi çok büyük olduğu için Türkiye ile anılınca diğer yabancıların da tereddütlerini ortadan kaldırıyor" dedi.
    20.06.2007

Bir mağaza açılışı için Samsun'a gelen Polat, basın mensuplarının transfer çalışmaları hakkındaki sorularını yanıtladı.

Polat, bu sene takımda ciddi yenileme ve değişiklik düşündüklerini, bu kapsamda da çalışmaların devam ettiğini söyledi. Transferi gerçekleştirilen ve kamuoyunun bildiği 4 oyuncunun yanı sıra transfer görüşmeleri olumlu olan ve adlarını şu an için açıklamak istemedikleri bazı oyuncular bulunduğunu da anlatan Polat, ''Bitirdiğimiz transferlerin şu anda sadece 4 tanesini kamuoyu biliyor. Diğer bazı oyuncuların transferi bitmesine rağmen açıklamadık'' diye konuştu.

Polat, Lincoln'ün transferiyle ilgili olarak da bu oyuncunun kulübü ile pazarlıklarının devam ettiğini belirterek, şunları kaydetti: ''Umut ediyorum bugün yarın netleşir. Aramızda bir engel kalmadı. Futbolcu kesinlikle Galatasaray'a gelmek istiyor. Kulübü de anons etti bunu. Kulübü doğal olarak oyuncuyu ucuza vermek istemiyor. Biz de daha ekonomik, daha hesaplı almaya çalışıyoruz. Pazarlığımız devam ediyor. Bu pazarlıklar biraz sonra bitmiş bile olabilir.''

Transfer konusunda bazı basın organlarında yer alan bazı isimlerle ilgili bir girişimleri olmadığını da belirten Polat, ''Basındaki transferlerden benim haberim yok. Benim gıyabımda yapılıyor demek ki onlar. Lincoln dışında transferlerimiz var ama onları bitirmeden açıklamak istemiyorum'' diye kaydetti.

Fenerbahçe Kulübü'nün Robetro Carlos transferini de değerlendiren Polat, Carlos'un kariyer olarak dünya futbolunda çok önemli bir isim olduğunu ifade ederek, ''Fenerbahçe takımına hayırlı olsun. Fenerbahçe'ye katkılarını ancak lig başladığında görebileceğiz. Bu oyuncunun transferinin bana göre şöyle bir konuda faydası oluyor. Önemli futbolcular, Türkiye'ye gelmekte tereddüt ediyorlar. Robetro Carlos'un ismi çok büyük olduğu için Türkiye ile anılınca diğer yabancı futbolcuların da o tereddütlerinin ortadan kalkmasına neden oluyor'' diye konuştu.

kaynak:fanatik.com.tr

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.