Şimdi Ara

CERATO-HONDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar başta birisi dizel birisi benzinli diyeceksınız ama ev halkı ıkıye ayrıldı kıa cerato dızelcıler ve honda cıvıccıler bugun yarın alacagım yardımcı olun acıklamalı tercıhınızı yazın cunku yazdıklarınızı tum ev halkına okuyacam sımdıden tesekkurler...

• ben olsam cerato seçerdim sanırım...
    civic kadar olmasa da motoru performanslı, tüketim tabi ki çok daha düşük, içi geniş ve yeterli konfor sağlar
    tabi ki civic kadar güzel bir görüntüsü ve iç dizaynı yok ama ev halkı diye bahsettiğinize göre bence cerato aile kullanımı için daha uygun
  • bence civic

hem daha aza değer kaybeder hemde honda sonuçta

ama diyorsan çok kilometre yapıyorum o zaman civic lüks olur yok kilometre yapmıyoruz aile gezileri diyorsan civic çok hoş
  • İkiside gercekten güzel araclar...

benzinli deseydin direk honda derdim ama dizel de aklındaysa cerato bos gecme derim ben..sonucta dizel bi araba yakıt falan düsünürsen avantajları var...

cerato seridir,yakıtı iyidir konforludur...civic zaten kendini kanıtlamıs gayet sık bir dızaynı olan bi arac..

dedigim gibi dizelse cerato,,illa benzinliyse civic..

ama sakın ceratoyu es gecme..
  • honda.. derim bende
  • kia cerato al hiç bir konuda başın ağrımaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: enokta

arkadaşlar başta birisi dizel birisi benzinli diyeceksınız ama ev halkı ıkıye ayrıldı kıa cerato dızelcıler ve honda cıvıccıler bugun yarın alacagım yardımcı olun acıklamalı tercıhınızı yazın cunku yazdıklarınızı tum ev halkına okuyacam sımdıden tesekkurler...

Aile kaç kişi, yılda toplam kaç km yaparsınız, kullanım amacı ve şartları nelerdir (uzun yol, bol dur kalklı şehir içi, düz yol, rampa)?? Doğru araç tercihi soruların yanıtlarına göre değişecektir!
  • bence honda .

cerato ile kıyas bile kabul etmeyen kalitesi ve piyasası ile HONDA.
  • bu kıyaslamada honda
  • Benzinli olacaksa Honda, ama dizel olacaksa Focus ve Astra gibi alternatifler üzerinde de durmak iyi olur bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gonur

Benzinli olacaksa Honda, ama dizel olacaksa Focus ve Astra gibi alternatifler üzerinde de durmak iyi olur bence.

• honda
  • İkinci elini düşünüyorum da bende olsam Hondayı seçerdim...
  • 2006 model 30 000 km kia cerato advance dizel sahibiyim, şu ana kadar hiç sorun çıkartmadı

alırsan pişman olmazsın

ama tabiikide honda da guzell

işin zorr !
  • tabikide civic. honda çok daha plestijli bi marka.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.