Şimdi Ara

CHEVROLET ...............

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ŞU ANA KADAR CHEVROLETLER İLE İLGİLİ OLARAK HEP NCAP TESTLERİNDEN BAHSEDİLDİ.
    SİKAYETVAR.COM'DAKİ ŞİKAYETLERE BAKARSANIZ , NERDEYSE ARAÇLARIN HEPSİNİN MOTOR KAPAKLARI SÖKÜLMÜŞ.ARAÇLARDA BIRAKIN AZ YILDIZLARI(NCAP) , BİR DE KRONİK MOTOR SORUNLARI VAR GİBİ.

BENİM ÇOK DİKKATİMİ ÇEKTİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞANS -- 20 Nisan 2006; 2:05:38 >

• daewoo ne beklersin. kore arabaların alayı yaramaz. kiada dahil buna.

hyundai bi nebze aralrından sıyrılmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: alysentr

daewoo ne beklersin. kore arabaların alayı yaramaz. kiada dahil buna.

arabada daewoo da yapılıyor daha ne olsunçgerci motor opel ancak opelin de 2. yada 3. arpa motorları bunlar.
  • chevrole kendi imajını sarstı bence bilhassa türkiyede alınacak en son araba
    hiçbir artısı yok CEHEVROLET ARTISI BÜYÜK

• Geçen sene 17bin ytl ye kalos almayı düşünmüştüm.Alsam paramı çöpe atmış olacaktım sanırım, ikinci elinide satamazdım zaten elimde kalırdı!!
  • kia ile hyundai hemen hemen aynı markalar nası kia yaramaz da öbürü iyi olabilirki? motorları bile aynı

hatta kia hyundainin üst markası bildiğim kadarı ile

quote:

daewoo ne beklersin. kore arabaların alayı yaramaz. kiada dahil buna.

• arkadaslar yıllar evvel ford festiva gl bi aracım vardı. bu aracı ford kore de KİA ya yaptırmısdı. o araba ne yolar gördü anlatamam size, bi seferde arızalandıgını görmedim. aracı aldıgımda 75 binde idi satarken 140 binde sattım. ama yine de aklım o arabada. uzak dogudanda iyi arac cıkıyor anlıyacagınız. ama chevrolet hakkında cok da bi sey bilmiyorum belkide. dediklerinizde haklısınız. kulanmadan yazmak yanlıs olur sanırım...
  • Bahsedilen Ford Festiva bu

CHEVROLET ...............

Hocam aklın bu arabada mı kaldı

Bu araba bozulmaz tabi içinde parça marça yok oyuncaktan araba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oligarşi -- 21 Nisan 2006; 10:20:17 >

• resim cıkmamıs arkadas. o araba benim ilk kulandıgım arabaydı . ve motor gücü filan artırılmısdı. tabi o yıllardada gencdik . arabada marspiyerler filan vardı . araba cok hızlıydı sehir icinde. o kücük araba neler neler yapıyordu. 1995 de almısdım onu. ve hala aklım onda. belkide ilk arabam olması nedeniyle böyle düsünüyorum .
  • ford uzak doguya t
    yaptırabilir bu ayrı bir durum.ford aynı modelini başka yerlerede yaptırablir.
    hatta almanlar bile fab.larını uzakdoğuya taşimayi düşünüyor.
    cevre kirliliği ve yagöur ormanlarının azalması almanları korkuya başlatmiş.
    orneğin bir fender marka gitar(dunyanın sayılı gitarlarından) uzakdoguya senelerdir model yaptırıyor.
    aynı modelleri meksikaya da yaptırıyor ve fiyatlarını da ona göre belirliyor.
    ancak chevrolet tamamen farkli bir platformda girdi olaya.
    bahsedilen bu chevrolet modelleri(kalos tur aveodur lacett dir falan..)
    sadece kore de yapılmak,ucuza araba satmak için uretildiler.
    motorunu bile opel yapıyor bildiim kadarıyla.(aman sakın astrada ki,vectradi motor zannetmeyın arkadaşlar,çıkmalardan yapıolar heralde)
    yani anlatmak istediim ford un kore de yaptırdığı arabanın iyi olmasi chevrolet ın de ii arabalar olmasi anlamına gelmez.
    zaten hersey ortada.
    adamların ncap tan aldıı yıldız(hatta ncap ın sitesine girin aveo nun 2.yıldızı uzerınde çizik var(2 yıldız alabilmiş ala ala,soora onunda 1 ini kaybetmiş) belli.
    yollardakı durumları belli.
    AMAN ARKADAŞLAR SİZ SİZ OLUN KORE ARABALARINA BİNMEYİN.
    HATTA GECENLERDE 1 ÇİN JİPİNİN CRASH TEST VİDEOSUNU KOYMUSTUM BURAYA,İZLEYEN TUM ARKADAŞLARIN İÇİ BURKULDU,YAZIK ARABANIN İÇİNDEKİ PLASTİK MANKENE DİYE,İŞTE BU YUZDEN ÇİN ARABALRINA SAKIN SAKIN BİNMEYIN.
    CANINI SEVEN ALMASIN BU ARABALARDAN DERİM BEN

• varsa yoksa bmw kardeşim her zaman pistlerdeyiz.
  • Yeni chevroletler dediginiz gibi Daewo fabrikalarinda yapiliyor. Motorlari Opellerde kullanilan motorlar. Genel olarak iscilik fena degil. Fabrikasini general motor aldi. Ozellikle 1.4 motor performansi gayet iyi. Araclar sanildigi kadarda kalitesiz degil. En azinda Palio'nun bu kadar cok sattigi bu memlekette rahatlikla binilebilir. 1.2 8 V ise gercekten kotu. Araba gitmemekte direniyor ve sehir icinde ekonomik degil. Ama uygun fiyata konfor arayanlar icin ideal.
  • quote:

Orjinalden alıntı: blue1972

Yeni chevroletler dediginiz gibi Daewo fabrikalarinda yapiliyor. Motorlari Opellerde kullanilan motorlar. Genel olarak iscilik fena degil. Fabrikasini general motor aldi. Ozellikle 1.4 motor performansi gayet iyi. Araclar sanildigi kadarda kalitesiz degil. En azinda Palio'nun bu kadar cok sattigi bu memlekette rahatlikla binilebilir. 1.2 8 V ise gercekten kotu. Araba gitmemekte direniyor ve sehir icinde ekonomik degil. Ama uygun fiyata konfor arayanlar icin ideal.

peki bu arabanın euroncapte 2 yıldızı zor almasına ne diyorsun?
  • ben bu koreliler daha araba yapmayi yeni yeni ögreniyorlar demistim.bunlarin yaptigi arabanin bizim sahinlerden farki yok hele kartal kalostan daha iyi yol tutuyordur.kore japon mali arsindaki fark alman ve turk gibidir o neden le cevo alacaklar bir daha dusunsun bu arada lacettiden 1.6 aynı sınıfta daha fazla yakıt tuketen varsa bana bir soyleyin.
  • Turkiye sartlarinda kaporta bircok modelde cok zayif. Sadece bu araclarda degil. Dedigim gibi uygun fiyata ust model araba almak isteyen ve konfor arayanlar icin tercih edilebilir. Test surusune de katilmistim. Kullanimi cok rahat. Normalde benimde cok fazla tercih edebilecegim bir araba degil.

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: blue1972

Yeni chevroletler dediginiz gibi Daewo fabrikalarinda yapiliyor. Motorlari Opellerde kullanilan motorlar. Genel olarak iscilik fena degil. Fabrikasini general motor aldi. Ozellikle 1.4 motor performansi gayet iyi. Araclar sanildigi kadarda kalitesiz degil. En azinda Palio'nun bu kadar cok sattigi bu memlekette rahatlikla binilebilir. 1.2 8 V ise gercekten kotu. Araba gitmemekte direniyor ve sehir icinde ekonomik degil. Ama uygun fiyata konfor arayanlar icin ideal.

peki bu arabanın euroncapte 2 yıldızı zor almasına ne diyorsun?

• CHEVROLET BU ARABALARI KENDİ ADIYLA PİYASAYA SÜREREK MARKA İMAJINA ÇOK BÜYÜK ZARAR VERDİ.
    VESTEL ARÇELİK BİLE DÜŞÜK KALİTE ÜRÜNERİNİ BAŞKA MARKA ADIYLA SATIYOR.
    BU OLAY TARİHE GEÇECEK BİR MARKA STRATEJİ HATASIDIR.
  • Dogrudur ama bu arabalari Daewoo diye cikarsaydi bu kadar ilgi cekmezdi. Herkes chevrolet markasina guvenip aldi. Araclarida Opel noktalarinda sattiklari icin millet kuzu kuzu aldi. Ama memnun olanda az degil:)

quote:

Orjinalden alıntı: aber19

CHEVROLET BU ARABALARI KENDİ ADIYLA PİYASAYA SÜREREK MARKA İMAJINA ÇOK BÜYÜK ZARAR VERDİ.
    VESTEL ARÇELİK BİLE DÜŞÜK KALİTE ÜRÜNERİNİ BAŞKA MARKA ADIYLA SATIYOR.
    BU OLAY TARİHE GEÇECEK BİR MARKA STRATEJİ HATASIDIR.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.