Şimdi Ara

CHN NuKeR Hakkında Yardım Alabilirmiyim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tibet Servernda 93 Lv Fire-Cold-Bicheon Nukere sahibim..FakaT çarımda 12 STR gibi bi açık var.. 12 STR basılmış bulunmakta..Arklarımın Önerisi Heuksal yönünden Fakat Pvpde Heuksalla inanılmaz dereceed zorlanıyorm..Bicheonken 96 bladerlar kolay kolay devirememekte. Sizce Çarımda Ne gibi bi oynama yapmam söz konusu olabilir? yardımlarını bekliyorum. Simdiden Herkeze Tşk borç bilirm.

• 12 str basılmışken mag vuruşların full int e göre pek sağlıklı olmaz olamaz.. heuksala çevirmen pek daha mantıklı olur max dmg max hp
  • quote:

Orijinalden alıntı: roroor

12 str basılmışken mag vuruşların full int e göre pek sağlıklı olmaz olamaz.. heuksala çevirmen pek daha mantıklı olur max dmg max hp

Öncelikle Yorumun için tşk. Pvpde Gerektiğinden Fazla Zorlanıorm Heuksalda.. Setimde Fena sayılmaz gerçi..Ne yapmam gerekir pvpde zorlanmamam için?
  • Eğer setine gerçekten güveniyosan ve 12 str varken garment giyebilirsin ama bana göre garmentin avantajından çok dezavantajı var.Güzelinden bi pro set çekersin bütün str lere karşı özellikle canavar olan wariorlara karşı büyük avantaj sağlarsın ztn heuksal olduğun için int lere karşıda avantajın olur sonrada pvp nin zevkini çıkarırsın.
  • O çarı sat..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadonTR

O çarı sat..

ilginç.. ^^ çar sağlam bicheon halde nie satiyimki ? ^^
  • quote:

O çarı sat..

Konu yanlış yerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brachiapod

quote:

O çarı sat..

Konu yanlış yerde.

batu ne adamsın olm sen :D
  • Bence sifirdan bi karaketer basla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.