Şimdi Ara

Chrysler Crossfire..!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
6.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan59 -- 13 Temmuz 2012; 17:25:59 >

• Tahmin edebileceğin gibi yakıt giderin ciddi olarak artar..
  • Begendıgım bir araç ama yakıt giderin fena artar hocam. Bide isteklerini dahada açarsan yardımcı olabiliriz. Kriterlerinizi bütçenizi söyleyin mesela.
  • ben de beğeniyorum ama 1.6d arabadan 3.2 v6 arabaya geçince şok yaşarsın
  • yakıt giderinin fazlaca artacagını tahmin etmişsindir ki bu aracıda alıyorsan ilk seneler fazla şikayet etmezsin gibime geliyor dostum ama artıları dersen bence gemi gibi araba gaza bas kendi yolunu bulur cinsinden ve bence saygı duyulan bir araba ağır kasası var ama çok güçlü konforuna ise denecek yok
  • Aracin uzerinde slk 320 motoru var surus dinamikleri bir miktar geri olsada mercedes motor kalitesini uygun fiyata sahip olursun ha birde 22" jant opsiyonuyla satildi ilk ciktiginda :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Performans, gösteriş ve arabadan memnuniyetin müthiş artar ama yakıt seni çok üzer hocam haftada 500-600 km yapan birinin illa ki dizel veya lpg'li araba alması lazım.
  • Performans iyi, yakit tuketimi oldukca yuksek, goruntu muhtesem, dikkat ceker ancak cok konforsuz bir arac. Birde ic malzeme kalitesinin dusuk oldugunu duymustum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bir araç, motorunun slk ile aynı olmasıda ayrı bir avantaj. Yakıt, vergi vs. gibi konular rahatsız etmeyecekse alınır paşa paşa binilir.
  • Sana şöyle söyliyim karder 8 günde bir depomu fullüyorum altımda güya az yakan 320d var 9.5 litre ortalamam var. Aylık en az 1200-1300tl yi yakıta ayırabilceksen al bence düşünme bile.

Benim aylık yakıt giderim 700tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaipirinhaReloaded -- 11 Temmuz 2012; 9:36:20 >
  • Uzun yolda çok yakmaz araç sürekli uzun yolda olacaksanız öyle abartıldığı kadar sorun olmaz.
  • performansı baya iyi araç hafif + motor güçlü 6.4sn gibi 0-100ü varmış düz 3.2V6 atmosferik motorun, manual versiyon hızlanması bu

ayrıca bir seçeneği daha var türkyede yok diye biliyorum mercedesin c32 amg de kullandığı kompressor-supercharger içeren 3.2 V6 330gp lik versiyonu 4.8sn 0-100ü var,

ayrıca Mercedes ile geliştirildiği için iç mekanın kaliteli olduğu gücüne görede tüketiminin normal olduğu söyleniyordu,

ayrıca söyle bir test var

http://www.arabam.com/Test/Chrysler-Crossfire/Detay-33

burda test tüketimi 11lt gözüküyor,pratikte de böyleyse müthiş diyebilirim,kesinlikle değer c180k basarsanız bu ortalamayı rahat yakalıyor..

• Yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan59 -- 13 Temmuz 2012; 17:27:19 >
  • Bu mu Crossfire?

• Evet chrysler crossfire o araac =))

• Cabrio arac sevmiyorum

• cabriosu da var coupesi de
  • Coupesi daha guzel aracin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan59 -- 13 Temmuz 2012; 17:26:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.