Şimdi Ara

Çift Ekran Kartı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar benm bilgisayarımda Nvidia Geforce 610m ve Intel(R) HD Graphics 4000 olmak üzere çift ekran kartı var.Söyle bi sorunum var bn laptopuma pes 13 ün demosunu yükledim ancak sistem yeterli gerekli gereksinimleri karsılamıyor diye hata alıyorum.Oyunun settingsine girdiğimde orada 64 mb intel ekran kartı gözüküo 2gb lık Nvidia gözükmuo bunu nasıl düzeltebilirim acaba?

• up
  • Biostan hd graphics'i kapatacaksın.Google amcaya soruştur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bıostan onboardı kapatırsan normal ekran kartını görür
  • Onboard Hd ekran kartı iptal olmaz.Windows 32 bitse sorun çıkarıyor bazen.Combofix falan yüklediysen zaten hiç şansın yok harici kartı devre dışı bırakıyor.Denetim masasından pes2012.exe'yi yüksek performanslı nvidia işlemcisi ile çalıştır.Yine olmazsa 64 bit windows kur en baştan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipausedmyxxx

Biostan hd graphics'i kapatacaksın.Google amcaya soruştur

hocam biostan kapatıcaksın derken biraz acarmısın olayı nasıl yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapresyonik

Onboard Hd ekran kartı iptal olmaz.Windows 32 bitse sorun çıkarıyor bazen.Combofix falan yüklediysen zaten hiç şansın yok harici kartı devre dışı bırakıyor.Denetim masasından pes2012.exe'yi yüksek performanslı nvidia işlemcisi ile çalıştır.Yine olmazsa 64 bit windows kur en baştan

evet windows 32 bit ama combofix falan yüklemedm.Ancak pes2013.exe yi yüksek performanslı calıstır olayını yapamadm.
  • Denetim masasında Nvidia denetim masası var.3D ayarlarının yönetilmesine gir.Sağda uygulamaların exesi çıkar ordan pesi seç.Eğer pes yoksa Ekleye tıkla ordan pesin exesi nerdeyse göster.Alttan nvidia ekran kartı ile çalışmasını sağla.Eğer yine olmazsa sorun 32 bit windowstan kaynaklıdır
  • Nvidia denetim masasından psyx kullanımındaki yeri gpu 610m yaparsan sorun düzelir bende pes12 de aynı sorunla karşılaşmıştım
  • ya söyle bi sorunum daha var denetim masasına girince intel ekran kartı kartı gozukuo ve masaüstünde sağ tıklayınca da intel gözüküo acaba nvidia nın güncellemesini yapsam düzelir mi yani ben daha nvidia nın kontrol paneline giremiyorm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.