Şimdi Ara

Çiğköfte 23.75 tl/kg (bim-ümraniye)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Komagene oses 200 tl iken bu nasıl 23.75 oluyor ? bu çiğköfteyse onlar ney ?

Ege hazır yiyecek (izmir firması) üretimi

Çiğköfte 23.75 tl/kg (bim-ümraniye)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şöyle oluyor ki 200 lira olanlar çok pahalı. Bunlar da çöp. Ederi bu piyasada 80-100 olmalı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 101 de bimde bi ürün ucuzlamışsa bozuktur maho zehirlenme

• Gazoz Kapağı G kullanıcısına yanıt
    bugün bir çiğkÖfte dükkanı ayda 100-150 bin ciro yapar, bunun yüzde 30u işletene kar bırakır. franchise 'lık veren oses/komagene de bunun yarısını alsa, 100 liraya satılan mal 20 liraya mal ediliyor demektir. bu firmalarin reklam, hijyen gibi ekstraları da olur. yani özetle, kilosu 20 liraya çiğköfte kolaylıkla mal edilebilir. (bulgur toptan alsan 10 tl/kg, salça yok, onun yerine ketçap 20 tl/kg)

• Kardeşim bu çiğköfte değil berbat tadı var midene yazık

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Aç o zaman hocam bir çiğköfteci madem öyle iyi biliyorsun

• skt 22 haziran 2 gün sonra. 23 e düşmesinin sebebi . 200 liraların sebebi kira franchise masrafları falan filan

• Limonen kullanıcısına yanıt
    biliyom yedim, ayranla idare ediyor bir şekilde.

• Tadı inanılmaz kötü. Aldığım gibi çöpe gitti.

Birileri söylesin şunlara boş yere üretmesinler ne zaman görsem kutusu dolu duruyor.

70-80 liraya satsınlar ama kaliteyi yükseltsinler bak nasıl satıyor...

• hamur gibi oluyor sanırım

• Oses bayisiyim su anda gelisi 45 lira kilosunun ama zam yakindir çünkü satisa zam geldi alisa gelmedi...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bana indirim yapmışlar

• Gazoz Kapağı G kullanıcısına yanıt
    Hayır çöp değilim.Bu söylediğin çok onur kırıcı.

• Markasını hatırlamıyorum, ama bir kere BİM'den çiğ köfte alma gafletinde bulundum; midem bozuldu.

• 3 harfli market çiğköfteleri çok kötü oluyor. mecburen yedim, pişman oldum

• victoribarbo kullanıcısına yanıt

A 3 rakamlıdan aldım yiyemedim attım, eskiden fena değildi fason firma değişti herhalde.

• Yorumlarda saçmalamışlar.Bildiğin bulgur işte yok şöyle kötü böyle berbat.Herkes gurme olmuş.Bildiğin kısır işte 300 liraya satılanda aynı halt bu da aynı nerdeyse.Marketlerde ilk çıktığı gibi değil artık çiğköftler mecburen malzemeden kısıyolar.Ben indirime girerse alıyorum sadece.

Çok titizsen al 1 kg bulgur 15-16 lira evde kendin yap aşağı yukarı bu fiyatlara geliyor zaten.Bu kadar mızmızlanmanın alemi yok...

• Forumun fahri çiğ köfte mühendisleri yine dolmuş.

• Kısır mı, çiğ köfte mi?

• Ürünün kalitesinden bağımsız olarak yorum yapıyorum. Fiyat farkı üzerine konuşulmuş, ben de şunu söyleyeyim spesifik ürün satan mekanlar her zaman pahalı olur. Sebebi de işletme giderleridir.

Örneğin sadece çiğ köfte satan mekan bütün işletme giderlerini (kira, faturalar, çalışan maaşları, eğer paket servis varsa motosikletle ilgili giderler vs.) bu ürün üzerinden çıkarmalı ve bir de üzerine kar etmeli o yüzden pahalı olur. Fakat Metro markette satılan çiğ köfte daha ucuz olabilir çünkü Metro marketin işletme giderleri küçük bir dükkana kıyasla devasa olsa bile bu giderleri binlerce ürüne yayar. Aynı şekilde sadece baklava satan dükkanda baklava pahalı olur (bunun istisnaları da ana cadde üzerinde büyük dükkan değil de ara sokakta küçük dükkan açan, eleman çalıştırmayıp tek başına duran, evlere paket servis vs. olmayan yerler olabilir ya da tamamen sürümden kazanmaya odaklı bir işletme olabilir) ama CarrefourSA aynı baklavayı daha ucuza satabilir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.