Şimdi Ara

Cinemaximum kazığı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
1
Favori
54.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
331 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film 2d sanırım. Çek satıştan 10tlye kapatırdınız. Birdahakine aklınızda olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cinemaximum'a gitmeyin, menü kazığı ve paranızla yarım saat reklam izliyorsunuz.

• Hocam biletleri cinemaximum uygulamasından alın. Hem gişede sıra beklemezsiniz hemde ucuza gelir.
    Denemedim ama alternatif yöntem olarak hb dede satılıyor. Ordanda alabilirsiniz.
  • Biz her hafta gideriz, bileti hepsiburada dan alirim, içecekleri dişaridan aliyorum, içeride sapliyorlar. Sonuç olarak bir maliyeti var ama biz seviyoruz sinemayi.

• Zorunlu ne demek lan?

• O bölgede forumistanbul a gidin, axix dediğin binayı galiba jetfadıl yaptı uzak durun

• Biletler de anormal pahalı. Her yere de cinemaximum açtılar neredeyse tekelleşti adamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10D285547

Esenler Tuna mahallesi.
    hocam güngören avm var meydana yakin sayilir

orada carsamba gunleri sinema halk gunu 8 lira

biz arkadaslarla oraya gidiyoruz,salonlari da iyi bence

ve aksam seanslari baya bosluk oluyo salonda,milletin misirini ,konusmalarini duymadan rahatca izliyosun

tavsiye ederim

• Cinemaximum a gidenin aklından şüphe ederim. Hem en fahiş fiyatı çekiyorlarlar hemde 2 saatlik film reklamlarla oluyor 3 saat.

• böyle saçma bir dayatma olabilir mi?
    ben yıllardır cinemaximumlara giderim. animasyon filme de çok gitmişimdir. böyle rezil bir uygulama görmedim. şahsen ben asla o parayı ödemezdim.
  • İnterhet üzerinden biletlerinizi alıp, evde patlattığınız mısırı, içeceği ve suyu bir çantaya koyup gidebilirsiniz. Kendinizi onlara trslim etmeniz hiç uygun olmuyor. İnternetten aldığın bilet uygun fiyatlı, adamın elde ettiği karı siz düşünün... Onlarda kalkarsa gitmem, batsınlar, beter olsunlar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zorunlu diye ilk kez duyuyorum. Böyle dayatmalarda yada fiyatı bildiğim biyerden pahalıysa anlatıyorum başka yerden alırız filan diye. Ağlama krizine filan girersede kucaklayıp götürüyorum başka biyere çocuk unutuyor 5 dakka sonra alıştırmamak lazım.

Axis nedense soğuk geliyor bana karfurunda alkol bile satmıyolar
  • 8 TL ye Cinemaximum da IMAX film izliyorum sıkıntı yok.

• hocam az biraz araştırıp da öyle gidin , cinemaximum araç satan firmalar gibidir, asıl kazığını yan ürünlerden çıkartır, yani mısır-kola-dondurma ...

klasik taktiği uygula sen de, çek takas'tan sinema kodu al , 10 liraya gelir sinema, sonra yanında götüreceğin sırt çantasına carfur-migrostan aldığın cips-patlamış mısır-içeçeği koyup gireceksin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 3d gözlük fiyatı ne kadar? ve çıkışta geri istiyorlar mı?

Not: Forum istanbul avm
  • REZALET

• Kanyon ve İstinye Park Cinemaximumlarında böyle birşey yok, Aksise gitmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Arkadaşlar 3d gözlük fiyatı ne kadar? ve çıkışta geri istiyorlar mı?

Not: Forum istanbul avm
    Oraya gitmedim ama genelde 5 liradan az oluyor ve evine götürebiliyorsun.

• Zorunlu yemek nedir aga ? Ilk defa duydum

• Ben daha önce cinemaximuma çok gittim, hiç öyle bir şeyle karşılaşmamıştım, umarım bir hata vardır. İstersen ucuza mısırlı bilet alabiliyordun sadece, ve yine iki bilet 50 küsür falan etmiyordu. Böyle saçmalıklarla karşılaşmamak için internetten almak lazım sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.