Şimdi Ara

Citroen C4 2015 Tramer Hakkında Bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İlk defa araba sahibi olacağım için bir türlü işin içinden çıkamadım yardımlarınızı bekliyorum. Daha önce hiç aracım olmadı ilk aracım olucak. Bu araç için sadece 3 parça boya var diyorlar Sağ Ön Kapı Sağ Arka Kapı Sağ Arka Çamurluk

Ama Tramer Resimde Attığım Gibi Geliyor Sizce Bu Araba Alınır Mı ?

Citroen C4 2015 Tramer Hakkında Bilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1omer1 -- 12 Ocak 2019; 15:56:31 >

• Mümkünse hasara ait fotoğrafları görmek isteyin. Kusursuz araçtan 5-6 bin ucuzsa düşünülebilir.

Araç yan mı yatmış acaba?
  • Bilgi için teşekkür ederim satan kişi galeri sadece sağdan çizilmiş diyor başkada bişeyi yok diyor çizik olduğu için fotoğrafları yok diyor yan yatmış olabilir mi hiç bilgim yok bu konularda çok zorlanıyorum bir aydır temiz bir araba bulamadım.
  • Araç sağdan duvara sürtmüş gibi. Sağ arka kapı ezildiği için değişmiş. Fiyatı ve kmsini söylerseniz uygunluğunu hesaplamak daha kolay olur.
  • Ben olsam almazdım, adam 3 parça boya var diyor tramerde kapı değişmiş diyor. arasında dağlar kadar fark var. şu videoyu bir izle;

https://www.youtube.com/watch?v=zbt5XFlGu6U
  • Barracud@ kullanıcısına yanıt
    Araç 2015 Model 64000 km de ve fiyatı 68000 tl değer mi sizce ?
  • Galeriden şahsen hiç bir şey almam. % 90 profesyonel yalancı oluyorlar.
  • Bu araç mı?

Bunca şeye tramer'e az yansımış sanki? Ancak çizik dolayısı ile olmadığı kesin. Şöyle bir ilanlara baktığımda emsallerinden ucuz gözüküyor. Ben alınabileceğini düşünüyorum. Galeriden bir şey alınmaz diye bir şey yok. Bence araç satarken pek çok insan yalan söylüyor. Onların söylediklerine değil kendi ustalarınıza ya da ekspertize güvenmelisiniz.

Bakın bu ilanda aracın kazalı resmi var, muhtemelen sizin baktığınız aracın başına da böyle bir şey gelmiş olabilir. Plakadan değil şaseden sorgulayın imkan varsa. Ve en önemlisi acele etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofabiya -- 12 Ocak 2019; 19:49:53 >

• ofabiya kullanıcısına yanıt
    Vermiş Olduğun Bilgiler Teşekkür Ederim. Evet Aracım Bahsettiğin Araba. Şase Numarasından Sorguladığımda Yine Aynı Sonuca Ulaştım Farklı Herhangi Bir Kayıt Çıkmadı. Aracı Ekspertize Göstereceğiz Pazartesi Günü Bir Sıkıntı Çıkmazsa Alacağız. Benim Sormak İstediğim Bir Şey Daha Var Parça Değişenlerini Öğrenmek İsteğimde Yukarıdaki Resimdede Görüldüğü Gibi Değişen Parçalar İçin Hepsine Orjinali İle Değişmiş Yazılmış Buna Ne Kadar Güvenebiliriz ?
  • Yetkili servis ve sigorta yalan bilgi girmez bence. Ayrıca araç genç, kasko yapan kişi orijinal parçalı yaptırmıştır. Emin olmamakla birlikte Citroen C4 un pek yan sanayi parçası olmayabilir. Ben birgün bir yerlerde benim aracımın eski hasarlarının fotosunu bulmuştum. Sigorta şirketi ile alakalı bir yerlerdeydi. Şuan hatırlamıyorum ancak biraz araştırırsanız sigorta şirketi kazalı halinin fotosunu sisteme ekliyor bence. Hangi site hatırlamıyorum. Ancak ufak bir uğraş ile bulunur. Sigortaciya da sorulabilir.

Size verdiğim 2. Linkte aynı sizin araca benzer hasar almış bir araç var baktiysaniz. Ama o pert olmuş. Ayrıca 69 bin TL.

İyice araştırın, her şey ilk bakışta göründüğü gibiyse neden alınmasın.
  • https://forum.donanimhaber.com/5664-hatasi-mi--131228443

illede alacağım diyorsanız. Kendi ustaniza, ekspere yada servise götürün. Galericinin istediği yere gitmeyin.
  • Kapı saçı duvara sürtmüş ya da yandan çıkan bir araç çarpmış ise normal.

Bu tür hatalar en az önemli olanlardır. İyi bir kontrol sonrası alınır.
  • Hiçbir sorun oluşturmaz, gönül rahatlığıyla alınabilir.

Esas tehlikeli olan kaydı kuydu olmayan araçlar.

Tekno plus paketse otomatik el freni dışında baya dolu bir araçtır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barracud@

https://forum.donanimhaber.com/5664-hatasi-mi--131228443

illede alacağım diyorsanız. Kendi ustaniza, ekspere yada servise götürün. Galericinin istediği yere gitmeyin.
    Hatta aracın bulunduğu yere yakın olan experlere götürmeyin. Genellikle galericiler oradaki experleri tanırlar. Alacak kişiyi exper 1 sefer görüyor, galericiyi her gün..
  • Geçende aracımı sattım. Alıcının söylediği experi birebir tanımıyordum, evet orayı biliyorum dediğimde, alıcı bir bahane bulup uzaktaki expere yönlendirdi. Halbuki her gün sadece önünden geçiyordum ilgili firmanın :)
  • ayna sinyali ile depo kapağı dahil arada ne varsa değişmiş. tahminim garaja girip çıkarken duvara yedirdi yada bariyerlere yalattırdı . problem olcağını sanmıyorum km de düşük zaten arabada
  • ofabiya kullanıcısına yanıt
    Hocam aracinizin eski hasarli fotograflarini buldugunuz siteyi tekrar bulabilir misiniz zahmet olmazsa? Baya arattim googleda bisey bulamadım.
  • Alırken iyi araştır. Adam çizik boyası diyor ama önden arkaya kabaca ne varsa değişmiş. Göz göre göre bu kadar yalan söyleyenin gizlediği neler vardır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.