Şimdi Ara

COGRAFYA KITAP ONERISI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mfyim.cografyayi agirdan bitireyim diyorum konu anlatimli ya da konu ozetli tavsiyeniz var mi

• Fem simetri ygs/lys kullanıyorum.güzel ve detaylı.palmeyi incelemiştim önemli yerleri kısa tutup gereksiz detay vermiş.bilfene de güzel diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26oks26

Fem simetri ygs/lys kullanıyorum.güzel ve detaylı.palmeyi incelemiştim önemli yerleri kısa tutup gereksiz detay vermiş.bilfene de güzel diyorlar.

çok kasıntı değil ama yine de konuları bilip soru kacirmamak istiyorum.palme zorlar sanki
  • geekon2 kullanıcısına yanıt
    Aynen simetri yada bilfen daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26oks26

tamamdır bakayim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1.2.3.4

Ben milli eğitimin coğrafyalarını öneriyorum eba dan indirebiliyorsun ama kitapta meb amblemi olanlarda.Ben son i ay meb den çalıştım lys de 21d 3y yaptım.Meb kazanım değerlendirme testlerini de çöz konuları bulup başka bi şeye gerek kalmaz bence.
  • seslisessizlik kullanıcısına yanıt
    ygs için ne lazım cografya 9-10 mu
    9 dan da var 10 dan da konular ağırlık 9 ama.İnternetten ygs coğrafya konularına bak seç ordan :))
  • Palme grafikleri güzeldi
  • ali_6195 kullanıcısına yanıt
    hocam şimdi oturup coğrafya kasmak istemiyorum palme zorlar diye düşünüyorum tabi içeriğini görmedim.orta seviye konu ozeti olan soruları guzel bisey ariyorum
  • Konu anlatimi ne alirsan al farketmez cok cografya kasmicam diyorsun o zaman ince bir tane al. Soru bankasi olarak ekstrem al cok kolay denilebilir ama bircok soru turu var idare eder seni
  • Bende mf yim. Delta kültür yayınlarının ygs coğrafya özet kitabını alsam bi faydası olur mu ?
  • baytar_selo kullanıcısına yanıt
    ben onu alacam
    Açıkçası ygs için olan tüm kitaplarını almayı düşünüyorum. Diğerleri hakkında bir bilgin var mı ?
  • baytar_selo kullanıcısına yanıt
    tm olmadigim için 2 tane ince orta halli konu özetli bitirsem soru kacirmam diye dusunuyorum ama sen tm isen bilemem digerleri hakkinda pek bilgim yok palme oneriyorlar tm için
  • Ben Yavuz Tuna'yı izleyip cep kitabından pekiştiriyorum

haftaya deneme var bakalım ne yapıcam
    okyanus konu anlatım veya palme konu özetli olabilir
  • Palme özet kitabı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: küverti23

Palme özet kitabı.
    fem simetri
    körfez
    fem beyaz
    karekök
    denge+kapsül+editor yayınlarının denemelerini de bitirdim.coğrafya öyle el kitabıyla felan halledilmez hocam tarih olsa tamam da coğrafyada bilmen gereken çoook ayrıntı bilgi var aynı biyoloji gibi.sayısalcı olduğun için derece hedeflemiyorsan bu kadar kasma ama karekök ve fem beyazı özellikle tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geekon2

mfyim.cografyayi agirdan bitireyim diyorum konu anlatimli ya da konu ozetli tavsiyeniz var mi

Karekök dizili ya da palme konu ozetli
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.