Şimdi Ara

ÇOK ACİL CİTROEN SERVİS LAZIM ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR ÇOK ACİL BANA YARDIMCI OLABİLECEK CİTROEN YETKİLİ SERVİS LAZIM ?

• TANIDIK YOLUYLA HALLETMEM GEREKEN ÇOK ÖNEMLİ Bİ MEVZU VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  • problem nedir
  • 3 aylık arabanın motoru yandı ?
  • Citroen almasaydınız.Millet k.ını yırtıyo dandik diye gidip a saçma sapan full donanım paketlerine kanıp alıyosunuz.Çok kızıyorum.Ama yine de geçmiş olsun tabii.
  • SAOL BU ARADA 3,5 MİLYAR KIÇIMA GİRECEK ADAMLAR GARANTİDEN YAPMIYOLAR BANA TANIDIK Bİ CİTROEN LAZIM
  • eskişehir citroen servisi hilali ara tel no:0222 2175747 / 2178047
  • quote:

Orjinalden alıntı: freestylee

SAOL BU ARADA 3,5 MİLYAR KIÇIMA GİRECEK ADAMLAR GARANTİDEN YAPMIYOLAR BANA TANIDIK Bİ CİTROEN LAZIM

bu arada citroen in hangi modeli
    topkapı kar otomotiv halil bey i ara. yardımcı olucaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SabitSalınım

Citroen almasaydınız.Millet k.ını yırtıyo dandik diye gidip a saçma sapan full donanım paketlerine kanıp alıyosunuz.Çok kızıyorum.Ama yine de geçmiş olsun tabii.

adamlar aptalmı o kadar mühendis çalıştırıp araba yapıyolar. bikaç arabadaki problemleri genelleyemessin.

freestylee geçmiş olsun arkadaş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rb.atasoy

quote:

Citroen almasaydınız.Millet k.ını yırtıyo dandik diye gidip a saçma sapan full donanım paketlerine kanıp alıyosunuz.Çok kızıyorum.Ama yine de geçmiş olsun tabii.

adamlar aptalmı o kadar mühendis çalıştırıp araba yapıyolar. bikaç arabadaki problemleri genelleyemessin.

freestylee geçmiş olsun arkadaş.

+1
    çözüm bulmak varken daha da moral bozukluğuna neden açan cümleler kullanmıyalım.
  • arkadaşım hangi marka aracı kullanıyorsun Allah aşkına söyler misin...
    bu araçların hepsi kul yapımı. böyle bir olayda bile lütfen mok atmaya çalışmayalım. Durduğu yerde 100.000€'luk Range Rover lar yanınca dandik mi oluyor!!!
    Çok geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda çözüm bulunur.

quote:

• quote:

Motoru Yandı Dıyor adam Sen Cok ilgilisin ya tabi bu Islerle Citroen almayin C4 almayin gidin focus alin 307 alin fln diosundur tabi nede olsa motorlar farkli.

GeCmis olsun nasil oldu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.